Deniz Akkaya verdiği bir röportajda "Geniş bir erkek kitlesi beni arzu ediyorsa bu hoşuma gidiyor. Fantezilerin sınırı 40'ında genişliyor" şeklinde konuştu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Deniz Akkaya verdiği bir röportajda "Geniş bir erkek kitlesi beni arzu ediyorsa bu hoşuma gidiyor. Fantezilerin sınırı 40'ında genişliyor" şeklinde konuştu. I_vote_lcap96%Deniz Akkaya verdiği bir röportajda "Geniş bir erkek kitlesi beni arzu ediyorsa bu hoşuma gidiyor. Fantezilerin sınırı 40'ında genişliyor" şeklinde konuştu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Deniz Akkaya verdiği bir röportajda "Geniş bir erkek kitlesi beni arzu ediyorsa bu hoşuma gidiyor. Fantezilerin sınırı 40'ında genişliyor" şeklinde konuştu. I_vote_lcap1%Deniz Akkaya verdiği bir röportajda "Geniş bir erkek kitlesi beni arzu ediyorsa bu hoşuma gidiyor. Fantezilerin sınırı 40'ında genişliyor" şeklinde konuştu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Deniz Akkaya verdiği bir röportajda "Geniş bir erkek kitlesi beni arzu ediyorsa bu hoşuma gidiyor. Fantezilerin sınırı 40'ında genişliyor" şeklinde konuştu. I_vote_lcap1%Deniz Akkaya verdiği bir röportajda "Geniş bir erkek kitlesi beni arzu ediyorsa bu hoşuma gidiyor. Fantezilerin sınırı 40'ında genişliyor" şeklinde konuştu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Deniz Akkaya verdiği bir röportajda "Geniş bir erkek kitlesi beni arzu ediyorsa bu hoşuma gidiyor. Fantezilerin sınırı 40'ında genişliyor" şeklinde konuştu. I_vote_lcap3%Deniz Akkaya verdiği bir röportajda "Geniş bir erkek kitlesi beni arzu ediyorsa bu hoşuma gidiyor. Fantezilerin sınırı 40'ında genişliyor" şeklinde konuştu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Anadolu Efes, ALBA Berlin'i 85-84 mağlup ederek play-in umutlarını korudu
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:10:42

» Fenerbahçe Beko'nun eski yıldızı Nemanja Bjelica, basketbolu bıraktı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:09:55

» NBA'de Boston Celtics üst üste 9. galibiyetini aldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:09:13

» Carlos Vinicius: "Kurduğumuz aile ortamı ile şampiyon olacağımıza inanıyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:06:50

» Galatasaray ile Fenerbahçe'nin karşı karşıya geleceği Süper Kupa maçı öncesi sürpriz gelişme!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:05:37

» Ertuğrul Doğan: Artık deniz bitti; kulüp gelirleri yarı yarıya düştü
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:03:34

» Trabzonspor’da Mislav Orsic sahalara dönüyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:02:36

» Yusuf Yazıcı'dan büyük ters köşe! Herkes Galatasaray diyordu, Süper Lig devi ile anlaşma yakın
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:00:56

» Kuşum Aydın değişimiyle şaşırttı! "Param bitti" diyerek isyan etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 17:57:20

» Yıldız Tilbe emekli oldu, maaş isyanı: Eskiden emekli olanlar bir ev bir araba alırlardı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 17:51:17

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Deniz Akkaya verdiği bir röportajda "Geniş bir erkek kitlesi beni arzu ediyorsa bu hoşuma gidiyor. Fantezilerin sınırı 40'ında genişliyor" şeklinde konuştu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Deniz Akkaya verdiği bir röportajda "Geniş bir erkek kitlesi beni arzu ediyorsa bu hoşuma gidiyor. Fantezilerin sınırı 40'ında genişliyor" şeklinde konuştu. F6015b34f234f8987b82e053a26114b1
Bugün 39 yaşında ve 6 yaşında Ayşe adında bir kız çocuğu annesi olan Deniz Akkaya hala güzel vücuduyla modelliğe devam ediyor ve cesur kararlarıyla şaşkınlık yaratıyor.
-
Özel hayatında yaşadığı sorunları saklama gereği duymuyor, özgürlüğünden taviz vermiyor.Hayatının en zor dönemlerin Ayşe'ye hamileyken yaşadığını ifade eden Akkaya, 'En güzel aşk 40'ında olur, fantezinin de sınırı genişliyor' diyor
-
Posta'dan Canan Danyıldız'a konuşan Deniz Akkaya'nın açıklamalarının satırbaşları şu şekilde:
-
"FOTOĞRAF MAKİNESİYLE SEVİŞMEYİ SEVİYORUM"
-
* Niye üstsüz poz vermeyeyim? Türkiye'nin en iyi fotomodeliyim. Fiziğim müsait oldukça da poz vereceğim. Fotoğraf makinesiyle sevişmeyi seviyorum. Bu benim işim!
-
"ERKEKLER BENİ ARZULUYORSA HOŞUMA GİDİYOR"
-
* 40'ında bir kadın olarak açık söyleyeyim; geniş bir erkek kitlesi beni arzu ediyorsa bu hoşuma gidiyor.
-
"FANTEZİLERİN SINIRI 40'INDA GENİŞLİYOR"
-
* Fantezilerin sınırı 40'ında genişliyor. Kendini biliyorsun, 'O ne der bu ne der' derdi yok
-
"2 SENEDİR MUTLU DEĞİLİM"
* 2 senedir özel hayatımdan mutlu değilim. Özgürlüğümü verecek bir adamla evlenebilirim. Ama bu topraklarda yok.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]