Can't create D3D device. Please check directX or display card driver sorunu?
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Can't create D3D device. Please check directX or display card driver sorunu? I_vote_lcap96%Can't create D3D device. Please check directX or display card driver sorunu? I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Can't create D3D device. Please check directX or display card driver sorunu? I_vote_lcap1%Can't create D3D device. Please check directX or display card driver sorunu? I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Can't create D3D device. Please check directX or display card driver sorunu? I_vote_lcap1%Can't create D3D device. Please check directX or display card driver sorunu? I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Can't create D3D device. Please check directX or display card driver sorunu? I_vote_lcap3%Can't create D3D device. Please check directX or display card driver sorunu? I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Can't create D3D device. Please check directX or display card driver sorunu?

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

LonelyTouch

LonelyTouch
Çalışkan Üye

Bu sorunun ekran kartı driver'ından kaynaklandığını biliyorum.. daha önceleri rahat rahat ko oynuyodum pvp veya normal olarak aynı pc'de ama suanda bu sorunla karşılaştım.. benim ekran kartı on board.. intel(R) g33/g31 chipset family..
nasıl yapsam nasıl etsem girerim oyuna delirdim napsam olmuyo..

NOT : "Kendine bi ekran kartı al.." yazıcak arkadaslar hayrına cevap yazmasınlar ..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]