Beşiktaş’ın Almanya’nın Hoffenheim kulübünden transfer ettiği Andreas Beck, spox.com’da kaleme aldığı yazıda Türkiye’de ve yeni kulübündeki ilk izlenimlerini paylaştı. Alman futbolcu, Türkiye’ye gelmeden önce Roberto Hilbert, Tayfun Korkut ve Beşiktaş’ın
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş’ın Almanya’nın Hoffenheim kulübünden transfer ettiği Andreas Beck, spox.com’da kaleme aldığı yazıda Türkiye’de ve yeni kulübündeki ilk izlenimlerini paylaştı. Alman futbolcu, Türkiye’ye gelmeden önce Roberto Hilbert, Tayfun Korkut ve Beşiktaş’ın  I_vote_lcap96%Beşiktaş’ın Almanya’nın Hoffenheim kulübünden transfer ettiği Andreas Beck, spox.com’da kaleme aldığı yazıda Türkiye’de ve yeni kulübündeki ilk izlenimlerini paylaştı. Alman futbolcu, Türkiye’ye gelmeden önce Roberto Hilbert, Tayfun Korkut ve Beşiktaş’ın  I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş’ın Almanya’nın Hoffenheim kulübünden transfer ettiği Andreas Beck, spox.com’da kaleme aldığı yazıda Türkiye’de ve yeni kulübündeki ilk izlenimlerini paylaştı. Alman futbolcu, Türkiye’ye gelmeden önce Roberto Hilbert, Tayfun Korkut ve Beşiktaş’ın  I_vote_lcap1%Beşiktaş’ın Almanya’nın Hoffenheim kulübünden transfer ettiği Andreas Beck, spox.com’da kaleme aldığı yazıda Türkiye’de ve yeni kulübündeki ilk izlenimlerini paylaştı. Alman futbolcu, Türkiye’ye gelmeden önce Roberto Hilbert, Tayfun Korkut ve Beşiktaş’ın  I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş’ın Almanya’nın Hoffenheim kulübünden transfer ettiği Andreas Beck, spox.com’da kaleme aldığı yazıda Türkiye’de ve yeni kulübündeki ilk izlenimlerini paylaştı. Alman futbolcu, Türkiye’ye gelmeden önce Roberto Hilbert, Tayfun Korkut ve Beşiktaş’ın  I_vote_lcap1%Beşiktaş’ın Almanya’nın Hoffenheim kulübünden transfer ettiği Andreas Beck, spox.com’da kaleme aldığı yazıda Türkiye’de ve yeni kulübündeki ilk izlenimlerini paylaştı. Alman futbolcu, Türkiye’ye gelmeden önce Roberto Hilbert, Tayfun Korkut ve Beşiktaş’ın  I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş’ın Almanya’nın Hoffenheim kulübünden transfer ettiği Andreas Beck, spox.com’da kaleme aldığı yazıda Türkiye’de ve yeni kulübündeki ilk izlenimlerini paylaştı. Alman futbolcu, Türkiye’ye gelmeden önce Roberto Hilbert, Tayfun Korkut ve Beşiktaş’ın  I_vote_lcap3%Beşiktaş’ın Almanya’nın Hoffenheim kulübünden transfer ettiği Andreas Beck, spox.com’da kaleme aldığı yazıda Türkiye’de ve yeni kulübündeki ilk izlenimlerini paylaştı. Alman futbolcu, Türkiye’ye gelmeden önce Roberto Hilbert, Tayfun Korkut ve Beşiktaş’ın  I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş’ın Almanya’nın Hoffenheim kulübünden transfer ettiği Andreas Beck, spox.com’da kaleme aldığı yazıda Türkiye’de ve yeni kulübündeki ilk izlenimlerini paylaştı. Alman futbolcu, Türkiye’ye gelmeden önce Roberto Hilbert, Tayfun Korkut ve Beşiktaş’ın

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Beşiktaş’ın Almanya’nın Hoffenheim kulübünden transfer ettiği Andreas Beck, spox.com’da kaleme aldığı yazıda Türkiye’de ve yeni kulübündeki ilk izlenimlerini paylaştı. Alman futbolcu, Türkiye’ye gelmeden önce Roberto Hilbert, Tayfun Korkut ve Beşiktaş’ın tercümanlarından bilgi aldığını açıklarken, Türkçe öğrenmeye başladığını da ifade ederken ilk öğrendiği kelimelerin "Kartal Gol Gol Gol“ olduğunu belirtti.
Kariyeri boyunca Bundesliga’da oynadıktan sonra bu sezonun başında Beşiktaş’a transfer olan Andreas Beck, Türkiye’de yaşadıklarıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.
Almanya’da yayın yapan spox.com sitesinde kendi yazdığı bir makalede izlenimlerini paylaşan Beck, Beşiktaş ve İstanbul’da kendini çok iyi hissettiğini ve bu adımı attığı için pişman olmadığını ifade etti.
Beşiktaş’a gelmeden önce Beşiktaş’ın eski futbolcusu Roberto Hilbert, siyah beyazlı kulüpte çalışan tercümanlar ve Teknik Direktör Tayfun Korkut’tan bilgi aldığını söyleyen Beck, Almanya’da bir çok arkadaşının da Beşiktaşlı olduğunu ve bu yüzden karar aşamasının çok uzun sürmediğini ve sürecin kısa sürdüğünü vurguladı.
Hilbert’in kendisine "İstanbul‘daki çılgın ortamı özlüyorum" dediğini ifade eden Beck, Türkiye’ye geldikten sonra Hilbert’i anlayabildiğini yazdı. Hoffenheim’da oynadığı dönemde Heidelberg gibi güzel bir şehirde yaşadığını, bu süreçten önce de Stuttgart’ta ikamet ettiğini anlatan Beck, İstanbul’un kıyaslanmaz, yaşayan bir metropol olduğunu ve burada kendini çok iyi hissettiğini yazdı.
Ev arayışının devam ettiğini açıklayan Beck, antrenman tesislerinin Anadolu yakasında olmasına rağmen Avrupa yakasında yaşamak istediğini ve bu konuda Jose Sosa, Ramon Motta’dan da teşvik edici bilgiler aldığını söyledi.
Beşiktaş’a alışma sürecinin takımda bir çok oyuncunun Almanca ve İngilizce konuşabildiği için kolay geçtiğini ifade eden Beck, Türkçe öğrenmeye başladığı bilgisini paylaştı. Yazısında "Her gün yarım saat ile bir saat arasında çalışıyorum, özellikle telefondaki bazı uygulamalar bana yardımcı oluyor, bunun dışında arabamdaki navigasyon aletimi Türkçe ayarladım“ bilgisini paylaşan Beck, belli başlı kelimeleri şimdiden öğrendiğini söyledi. Türkiye’de gelediğinde ilk öğrendiği kelimelerin "Kartal Gol Gol Gol“ olduğunu yazan Beck, Vodafone Arena’da bu tezahüratı duymak için sabırsız olduğunu ifade etti.
Beşiktaş’taki hedefleri ile ilgili de konuşan Beck, Beşiktaş'taki beklentiler doğrultusunda "Her saniye hem zihinsel hem de fiziksel olarak başarıya endeksli olmak zorundasınız, buradaki beklentiler sadece yarışmak değil, kazanmak" yorumunu yaptı. Siyah beyazlı kulübün iki yıldır derbi kazanamadığını hatırlatatan Beck, "Bu önemli bir husus, derbileri de kazanmak zorundayız“ ifadesini kullandı.
Beşiktaş’ın şampiyonluk yarışındaki rakiplerinin yaptığı transferlerin farkında olduğunu vurgulayan Beck, „bir Türk takımının taraftarı olmak için güzel bir dönem, kalite bir hayli yükseldi“ yorumunu yaptı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz