Beşiktaş’ın Başakşehir ile Olimpiyat Stadı’nda yaptığı karşılaşmada taraftarların beklenen ilgiyi göstermemesi yönetimi şoke etti. Vodafone Arena’nın ise ikinci yarıya yetişmesinin beklendiği de öğrenildi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş’ın Başakşehir ile Olimpiyat Stadı’nda yaptığı karşılaşmada taraftarların beklenen ilgiyi göstermemesi yönetimi şoke etti. Vodafone Arena’nın ise ikinci yarıya yetişmesinin beklendiği de öğrenildi. I_vote_lcap96%Beşiktaş’ın Başakşehir ile Olimpiyat Stadı’nda yaptığı karşılaşmada taraftarların beklenen ilgiyi göstermemesi yönetimi şoke etti. Vodafone Arena’nın ise ikinci yarıya yetişmesinin beklendiği de öğrenildi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş’ın Başakşehir ile Olimpiyat Stadı’nda yaptığı karşılaşmada taraftarların beklenen ilgiyi göstermemesi yönetimi şoke etti. Vodafone Arena’nın ise ikinci yarıya yetişmesinin beklendiği de öğrenildi. I_vote_lcap1%Beşiktaş’ın Başakşehir ile Olimpiyat Stadı’nda yaptığı karşılaşmada taraftarların beklenen ilgiyi göstermemesi yönetimi şoke etti. Vodafone Arena’nın ise ikinci yarıya yetişmesinin beklendiği de öğrenildi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş’ın Başakşehir ile Olimpiyat Stadı’nda yaptığı karşılaşmada taraftarların beklenen ilgiyi göstermemesi yönetimi şoke etti. Vodafone Arena’nın ise ikinci yarıya yetişmesinin beklendiği de öğrenildi. I_vote_lcap1%Beşiktaş’ın Başakşehir ile Olimpiyat Stadı’nda yaptığı karşılaşmada taraftarların beklenen ilgiyi göstermemesi yönetimi şoke etti. Vodafone Arena’nın ise ikinci yarıya yetişmesinin beklendiği de öğrenildi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş’ın Başakşehir ile Olimpiyat Stadı’nda yaptığı karşılaşmada taraftarların beklenen ilgiyi göstermemesi yönetimi şoke etti. Vodafone Arena’nın ise ikinci yarıya yetişmesinin beklendiği de öğrenildi. I_vote_lcap3%Beşiktaş’ın Başakşehir ile Olimpiyat Stadı’nda yaptığı karşılaşmada taraftarların beklenen ilgiyi göstermemesi yönetimi şoke etti. Vodafone Arena’nın ise ikinci yarıya yetişmesinin beklendiği de öğrenildi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş’ın Başakşehir ile Olimpiyat Stadı’nda yaptığı karşılaşmada taraftarların beklenen ilgiyi göstermemesi yönetimi şoke etti. Vodafone Arena’nın ise ikinci yarıya yetişmesinin beklendiği de öğrenildi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Beşiktaş’ın Başakşehir ile Olimpiyat Stadı’nda yaptığı karşılaşmada taraftarların beklenen ilgiyi göstermemesi yönetimi şoke etti.


Karşılaşmanın 17.00 gibi erken bir saatte oynanmasına ve maç oynanırken hava koşullarının uygun durumda bulunmasına karşın stada 10 bin 419 seyircinin gelmesi idarecileri şaşkınlığa uğrattı. Karşılaşma sonrası kendi aralarında yaptıkları değerlendirmede, “Rakiplerimizin sergilediği futbol ortada. Biz ise resital gibi futbol oynuyoruz. İlginin daha fazla olması lazım” diyerek dert yandıkları öğrenildi.

Vodafone Arena ikinci yarıya

Bu durumun ardından gözler Vodafone Arena’ya çevrildi. Siyah-Beyazlılar, stadın kullanıma hazır duruma gelmesiyle birlikte beklenen atmosferi yakalayacaklarına emin. Vodafone Arena’nın ikinci yarıya yetişmesinin beklendiği de öğrenildi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz