Beşiktaş'ın başında hiç derbi kazanamayan Slaven Bilic, Fenerbahçe galibiyetine en çok sevinen isim oldu. Ada'da maçı yayınlayan kanal bulamayan Hırvat hoca, Beşiktaş'ın derbiyi 3-2 kazandığını öğrenince, “Evet... İşte bu!” dedi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş'ın başında hiç derbi kazanamayan Slaven Bilic, Fenerbahçe galibiyetine en çok sevinen isim oldu. Ada'da maçı yayınlayan kanal bulamayan Hırvat hoca, Beşiktaş'ın derbiyi 3-2 kazandığını öğrenince, “Evet... İşte bu!” dedi. I_vote_lcap96%Beşiktaş'ın başında hiç derbi kazanamayan Slaven Bilic, Fenerbahçe galibiyetine en çok sevinen isim oldu. Ada'da maçı yayınlayan kanal bulamayan Hırvat hoca, Beşiktaş'ın derbiyi 3-2 kazandığını öğrenince, “Evet... İşte bu!” dedi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş'ın başında hiç derbi kazanamayan Slaven Bilic, Fenerbahçe galibiyetine en çok sevinen isim oldu. Ada'da maçı yayınlayan kanal bulamayan Hırvat hoca, Beşiktaş'ın derbiyi 3-2 kazandığını öğrenince, “Evet... İşte bu!” dedi. I_vote_lcap1%Beşiktaş'ın başında hiç derbi kazanamayan Slaven Bilic, Fenerbahçe galibiyetine en çok sevinen isim oldu. Ada'da maçı yayınlayan kanal bulamayan Hırvat hoca, Beşiktaş'ın derbiyi 3-2 kazandığını öğrenince, “Evet... İşte bu!” dedi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş'ın başında hiç derbi kazanamayan Slaven Bilic, Fenerbahçe galibiyetine en çok sevinen isim oldu. Ada'da maçı yayınlayan kanal bulamayan Hırvat hoca, Beşiktaş'ın derbiyi 3-2 kazandığını öğrenince, “Evet... İşte bu!” dedi. I_vote_lcap1%Beşiktaş'ın başında hiç derbi kazanamayan Slaven Bilic, Fenerbahçe galibiyetine en çok sevinen isim oldu. Ada'da maçı yayınlayan kanal bulamayan Hırvat hoca, Beşiktaş'ın derbiyi 3-2 kazandığını öğrenince, “Evet... İşte bu!” dedi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş'ın başında hiç derbi kazanamayan Slaven Bilic, Fenerbahçe galibiyetine en çok sevinen isim oldu. Ada'da maçı yayınlayan kanal bulamayan Hırvat hoca, Beşiktaş'ın derbiyi 3-2 kazandığını öğrenince, “Evet... İşte bu!” dedi. I_vote_lcap3%Beşiktaş'ın başında hiç derbi kazanamayan Slaven Bilic, Fenerbahçe galibiyetine en çok sevinen isim oldu. Ada'da maçı yayınlayan kanal bulamayan Hırvat hoca, Beşiktaş'ın derbiyi 3-2 kazandığını öğrenince, “Evet... İşte bu!” dedi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş'ın başında hiç derbi kazanamayan Slaven Bilic, Fenerbahçe galibiyetine en çok sevinen isim oldu. Ada'da maçı yayınlayan kanal bulamayan Hırvat hoca, Beşiktaş'ın derbiyi 3-2 kazandığını öğrenince, “Evet... İşte bu!” dedi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Beşiktaş’ın başında olduğu dönemde iki sezon boyunca derbi kazanamayan ve şu an West Ham United’ın teknik direktörü olan Slaven Bilic, Fenerbahçe galibiyetine en çok sevinen isimlerinden başında geldi.


*DERBİDE HAKEME BÜYÜK TEPKİ

İngiltere’de bulunduğu bölgede maçı yayınlayan televizyon kanalı bulamayan ve bu yüzden dev derbiyi izleyemeyen Bilic, mücadelenin oynandığı saatlerde büyük bir heyecan yaşarken, Türkiye’deki arkadaşlarından da gidişat ve skor hakkında sık sık bilgi aldı. Olimpiyat’taki karşılaşmayı 3-2 Siyah-Beyazlılar’ın kazandığını öğrenince ilk tepkisi, “Evet... İşte bu!” olan tecrübeli çalıştırıcının, futbolcuları da, telefon ve mesaj yoluyla tebrik ettiği öğrenildi.

Uslu’yu da unutmadı...

Öte yandan Bilic, İngiltere basınında ağzından yazılan, “Türkiye’de büyük takımlar kollanıyor. Fenerbahçe’ye farklı muamele yapılıyor” açıklamasına, “Bilic sözlerine dikkat etsin” diyen Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu’ya da cevap verdi.

*İŞTE MAHMUT USLU'NUN BİLİC'E CEVABI

“Lütfen beni bu konularla muhatap etmeyin” diyen Hırvat teknik adam, “Sözlerim çarptırılmış. Ben sadece, ‘İngiltere’de, tıpkı Almanya, Hırvatistan ve Türkiye’de olduğu gibi hakemler büyük takımların lehine daha fazla karar veriyor’ ifadesini kullandım. Kesinlikle takım ismi falan vermedim” yanıtını verdi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz