İngiliz Express Gazetesi, sezon başında Ospina'yı almak isteyen Beşiktaş'ın, Ocak transfer dönemi için Getafe ile birlikte Kolombiyalı kalecinin transferi için çalıştığını yazdı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İngiliz Express Gazetesi, sezon başında Ospina'yı almak isteyen Beşiktaş'ın, Ocak transfer dönemi için Getafe ile birlikte Kolombiyalı kalecinin transferi için çalıştığını yazdı. I_vote_lcap96%İngiliz Express Gazetesi, sezon başında Ospina'yı almak isteyen Beşiktaş'ın, Ocak transfer dönemi için Getafe ile birlikte Kolombiyalı kalecinin transferi için çalıştığını yazdı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İngiliz Express Gazetesi, sezon başında Ospina'yı almak isteyen Beşiktaş'ın, Ocak transfer dönemi için Getafe ile birlikte Kolombiyalı kalecinin transferi için çalıştığını yazdı. I_vote_lcap1%İngiliz Express Gazetesi, sezon başında Ospina'yı almak isteyen Beşiktaş'ın, Ocak transfer dönemi için Getafe ile birlikte Kolombiyalı kalecinin transferi için çalıştığını yazdı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İngiliz Express Gazetesi, sezon başında Ospina'yı almak isteyen Beşiktaş'ın, Ocak transfer dönemi için Getafe ile birlikte Kolombiyalı kalecinin transferi için çalıştığını yazdı. I_vote_lcap1%İngiliz Express Gazetesi, sezon başında Ospina'yı almak isteyen Beşiktaş'ın, Ocak transfer dönemi için Getafe ile birlikte Kolombiyalı kalecinin transferi için çalıştığını yazdı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İngiliz Express Gazetesi, sezon başında Ospina'yı almak isteyen Beşiktaş'ın, Ocak transfer dönemi için Getafe ile birlikte Kolombiyalı kalecinin transferi için çalıştığını yazdı. I_vote_lcap3%İngiliz Express Gazetesi, sezon başında Ospina'yı almak isteyen Beşiktaş'ın, Ocak transfer dönemi için Getafe ile birlikte Kolombiyalı kalecinin transferi için çalıştığını yazdı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İngiliz Express Gazetesi, sezon başında Ospina'yı almak isteyen Beşiktaş'ın, Ocak transfer dönemi için Getafe ile birlikte Kolombiyalı kalecinin transferi için çalıştığını yazdı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Chelsea'den transfer edilen Çek kaleci Petr Cech'in gelişiyle Arsenal'de forma şansı azalan Ospina, devre arasında takımdan ayrılmayı hedefliyor.
İngiliz basınında çıkan habere göre; Beşiktaş ile Getafe Ocak transfer döneminde Kolombiyalı kaleciyi almak için yarışa girecek.
Yaz transfer döneminde Fenerbahçe'nin kapısından dönen oyuncu, 2015 Copa Amerika'da devleşmişti. Özellikle çeyrek final maçında Arjantin karşısında yaptığı kurtarışlarla uzun süre gündemde kalmıştı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz