Şişli'de 2014 yılında bir barda...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Şişli'de 2014 yılında bir barda... I_vote_lcap96%Şişli'de 2014 yılında bir barda... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Şişli'de 2014 yılında bir barda... I_vote_lcap1%Şişli'de 2014 yılında bir barda... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Şişli'de 2014 yılında bir barda... I_vote_lcap1%Şişli'de 2014 yılında bir barda... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Şişli'de 2014 yılında bir barda... I_vote_lcap3%Şişli'de 2014 yılında bir barda... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şişli'de 2014 yılında bir barda...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Şişli'de 2014 yılında bir barda... Empty Şişli'de 2014 yılında bir barda... Cuma 13 Kas. - 18:42:16

Yazar : EgzotikForum


-
-

Şişli'de 2014 yılında bir barda havaya ateş açan ve aralarında futbolcu Gökhan Töre'nin de bulunduğu 6 kişinin yaralanmasına neden olduğu iddiasıyla yargılanan sanık Korhan Bahadır, suç vasfının değişme ihtimali ve tutuklu kaldığı süre gözönüne alınarak tahliye edildi.


SANIKLAR DURUŞMADA HAZIR BULUNDU
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuklu sanık Korhan Bahadır getirildi. Tutuksuz sanık Hasan Kutlu da duruşmada hazır bulundu. Sanık Hasan Kutlu ifadesinde, olay tarihinde sanık Korhan Bahadır'ın şoförlüğünü yaptığını söyleyerek "Saat 03.00-04.00 sıralarında kendisini bara bıraktım. Dışarıda araçta bekliyordum. 1,5 saat sonra barda kargaşa olduğunu, bardakilerin dışarıya çıktıklarını gördüm. Korhan yanıma geldi, beraber arabaya bindik. Ancak arabayı kendisi kullandı. Beşiktaş'a doğru gittik. Herhangi bir şey konuşmadık. Barda ne yaşandığını sormadım. Telefonla herhangi birisiyle konuştuğunu görmedim" dedi.

SİLAHI ÜÇÜNCÜ BİR ŞAHIS VERMİŞ
Beşiktaş meydanında Korhan Bahadır'ın aracı durduğunu anlatan Hasan Kutlu, "Üçüncü bir kişi, benim tanımadığım bir şahıs arabanın arkasına bindi. Bu şahıs belinden silah çıkararak kendisinin barda havaya 2 el ateş ettiğini söyleyerek silahı bana verdi. 'Bunu karakola teslim eder misin?' dedi. Bu kişi Korhan'la konuştu, ancak ne konuştuğunu hatırlamıyorum. Daha sonra araçtan indim. Bir taksiye binerek kardeşimin evine gittim. Saat 13.30 sıralarında da Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü'ne giderek suça konu silahı teslim ettim. Bu kişiyi sonradan hiç görmedim. Suçlamayı kabul etmiyorum. Beraatimi talep ederim" diye konuştu. Sanık Kutlu, daha önce Korhan Bahadır'ın silahı kendisine verip aracı alıp gittiğini polislere söylemediğini iddia ederek şimdiki ifadesinin doğru olduğunu belirtti. Kutlu, sanık Korhan Bahadır'ın üzerinde silah görmediğini de ifade etti.


KORHAN BAHADIR: "YAPMADIĞIM SUÇTAN YARGILANIYORUM"
Sanık Korhan Bahadır ise (üstte) söz alarak, "Yapmadığım bir suçtan dolayı yargılanıyorum. Tahliyemi talep ediyorum" dedi. Bahadır'ın avukatı Ömer Yeşilyurt ise "Sanığın eyleminin sabit olması halinde olayda olası kasıt olmadığını, sanığın bilinçli taksirle yaralama suçundan cezalandırılabileceğini düşünmekteyiz. Ayrıca sanığın kaçma şüphesi yoktur. 2019 yılında şartlı tahliyesi vardır. Tutuklu kaldığı sürede dikkate alınarak tahliyesini talep ediyoruz" diye konuştu. Mahkeme heyeti, sanık Korhan Bahadır'ın tutuklu kaldığı süre, dosya kapsamı, suç vasfının değişme ihtimali, delillerin toplanmış oluşunu dikkate alarak tahliyesine karar verdi. Başka suçtan hükümlü olan sanığın getirilmesi için müzekkere yazılmasını kararlaştıran heyet, duruşmayı erteledi.

İDDİANAME...
İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nca hazırlanan iddianamede, olay tarihi olan 21 Nisan 2014 günü, saat 05.40 sıralarında Şişli'deki bir barda bulunan sanık Korhan Bahadır'ın, kimliği belirlenemeyen bazı kişilerle anlaşılmayan nedenle tartıştığı ve mekan içinde havaya 2 el ateş ettiği belirtiliyor. Bu sırada aynı mekanda olan mağdurlar Gökhan Töre, Taner Yalçın, Mahir Arslan, Hüseyin Kanat, Burkay İsen ve Kadircan İpekçi'nin tavandan parçalanıp seken mermi çekirdeğinden yaralandıkları anlatılıyor. İddianamede, Korhan Bahadır'ın olay yerinden kaçtığı da yer alıyor. Sanık Bahadır hakkında olaydan sonra kaçması gerekçesiyle yakalama kararı çıkarılmıştı. Ortaköy'de yakalanan ve çıkarıldığı mahkemede tutuklanan Bahadır, başka bir suçtan kesinleşmiş cezası olduğu için kaçtığını söylemişti. Diğer sanık Hasan Kutlu'nun ise olayda kullanılan silahın tanımadığı biri tarafından aracına bırakıldığını söyleyerek "yalancı tanıklık" yaptığı belirtiliyor. Sanıklardan Korhan Bahadır'ın "Olası kasıtla öldür

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz