Beşiktaş sezonu Vodafone Arena'da tamamlamak için geri sayıma başladı Başkan Fikret Orman 27 Şubat'ta gövde gösterisine hazırlanıyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş sezonu Vodafone Arena'da tamamlamak için geri sayıma başladı Başkan Fikret Orman 27 Şubat'ta gövde gösterisine hazırlanıyor. I_vote_lcap96%Beşiktaş sezonu Vodafone Arena'da tamamlamak için geri sayıma başladı Başkan Fikret Orman 27 Şubat'ta gövde gösterisine hazırlanıyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş sezonu Vodafone Arena'da tamamlamak için geri sayıma başladı Başkan Fikret Orman 27 Şubat'ta gövde gösterisine hazırlanıyor. I_vote_lcap1%Beşiktaş sezonu Vodafone Arena'da tamamlamak için geri sayıma başladı Başkan Fikret Orman 27 Şubat'ta gövde gösterisine hazırlanıyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş sezonu Vodafone Arena'da tamamlamak için geri sayıma başladı Başkan Fikret Orman 27 Şubat'ta gövde gösterisine hazırlanıyor. I_vote_lcap1%Beşiktaş sezonu Vodafone Arena'da tamamlamak için geri sayıma başladı Başkan Fikret Orman 27 Şubat'ta gövde gösterisine hazırlanıyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş sezonu Vodafone Arena'da tamamlamak için geri sayıma başladı Başkan Fikret Orman 27 Şubat'ta gövde gösterisine hazırlanıyor. I_vote_lcap3%Beşiktaş sezonu Vodafone Arena'da tamamlamak için geri sayıma başladı Başkan Fikret Orman 27 Şubat'ta gövde gösterisine hazırlanıyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş sezonu Vodafone Arena'da tamamlamak için geri sayıma başladı Başkan Fikret Orman 27 Şubat'ta gövde gösterisine hazırlanıyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Beşiktaş, yapımı 3 yıldır devam eden Vodafone Arena'nın bitmesi için adeta gün sayıyor.

Siyah-beyazlılar sezonu Vodafone Arena'da tamamlamak için geri sayıma başladı Başkan Fikret Orman 27 Şubat'ta gövde gösterisine hazırlanıyor.

Beşiktaş, yapımı 3 yıldır devam eden Vodafone Arena'nın bitmesi için adeta gün sayıyor. Siyah Beyazlı Yönetim açılış günü sürekli olarak speküle edilen statta bu sezon maç oynamak ve sezonu Vodafone Arena'da bitirmek için büyük çaba sarf ediyor.

Çatı kaplamasında membran döşeme işlemleri devam ederken, sahanın içinde işleri biten devasa vinçler sökülerek stadın dışına çıkarılıyor. Koltuk takma işlemleri ise çok kısa bir süre sonra bitirilmiş olacak. Yönetim bu sezon Vodafone Arena'da maç oynamak için serpme çim uygulaması yapıp, hibrit çimi sezon bitimine bırakma kararı aldı.

Başkan Fikret Orman ve Yönetim Kurulu üyeleri her ne kadar tarih vermekten kaçınsalar da çatı, koltuk, elektrik işlemleri aynı anda devam ettiği için geriye sadece çim zeminin hazır hale getirilmesi kaldı. Bunun için de öngörülen süre yaklaşık 2 ay ve bu da Nisan ayının ortası ile son haftasına denk geliyor. Bunu hayata geçirebilmek için de zemin için çalışmaları hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.


Drenaj kazılarının başladığı zemin için önemli bir karar alan Beşiktaş Yönetimi bu sezon Vodafone Arena'da maç oynamak için serpme çim uygulaması yapıp, hibrit çimi sezon bitimine bırakma kararı aldı. Çim firması ile yapılan anlaşma doğrultusunda drenaj işlemlerinin hemen ardından zemine serpme çim uygulanacak ve saha sezon bitmeden maç oynanır hale getirilecek.

Sezonu Vodafone Arena'da tamamlayacak olan Beşiktaş, ligin bitimi ile beraber serpme çimi kaldırarak hibrit çim uygulamasına geçecek. 2016 Ağustos ayının ortalarına kadar bitirilmesi öngörülen hibrit çim uygulamasının bitmesiyle Vodafone Arena Stadı önümüzdeki sezona eksiksiz bir şekilde hazırlanmış olacak.

Zamanının büyük bir bölümünü stat inşaatında geçiren başkan Fikret Orman 27 Şubat'ta gövde gösterisine hazırlanıyor. 2016 yılının ilk Divan Kurulu toplantısı iki hafta sonra Vodafone Arena'da gerçekleştirilecek.

Divan Kurulu'nun yapılacağı salonda hazırlıklar tüm hızıyla sürerken yer kaplaması bitirildi, yürüyen merdivenler ve asansörler bile çalışır hale geldi. 27 Şubat'ta yapılacak Divan Kurulu Toplantısı'na katılacak üyeler stadı gezerek bitmeye ne kadar yakın olduğunu bizzat kendi gözleriyl

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz