UEFA'dan 1 yıl men cezası alan ve maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da, futbolculara verilecek olan prim sisteminde değişikliğe gidildi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

UEFA'dan 1 yıl men cezası alan ve maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da, futbolculara verilecek olan prim sisteminde değişikliğe gidildi. I_vote_lcap96%UEFA'dan 1 yıl men cezası alan ve maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da, futbolculara verilecek olan prim sisteminde değişikliğe gidildi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
UEFA'dan 1 yıl men cezası alan ve maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da, futbolculara verilecek olan prim sisteminde değişikliğe gidildi. I_vote_lcap1%UEFA'dan 1 yıl men cezası alan ve maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da, futbolculara verilecek olan prim sisteminde değişikliğe gidildi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
UEFA'dan 1 yıl men cezası alan ve maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da, futbolculara verilecek olan prim sisteminde değişikliğe gidildi. I_vote_lcap1%UEFA'dan 1 yıl men cezası alan ve maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da, futbolculara verilecek olan prim sisteminde değişikliğe gidildi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
UEFA'dan 1 yıl men cezası alan ve maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da, futbolculara verilecek olan prim sisteminde değişikliğe gidildi. I_vote_lcap3%UEFA'dan 1 yıl men cezası alan ve maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da, futbolculara verilecek olan prim sisteminde değişikliğe gidildi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

UEFA'dan 1 yıl men cezası alan ve maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da, futbolculara verilecek olan prim sisteminde değişikliğe gidildi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Sezon başında galibiyetler için iç sahada 20 bin, deplasmanda 30 bin, derbi zaferine 40 bin TL prim veriliyordu. Ancak bu sistem bir dönem üst üste 2 maç kazanılırsa prim ödenir şekline dönüştürülmüştü.

Yönetim, UEFA'dan gelen 1 yıl men cezasının ardından yeni bir karar aldı. Sarı-Kırmızılı idareciler, bazı değişikliklerle 20, 30 ve 40 bin TL’lik eski sistemi uygulama yolunu seçti.

Buna göre; kazanılan her maç için futbolcuların almaya hak kazandığı prim oluşturulacak havuzda toplanacak. Eğer Galatasaray, sezon sonu Süper Ligi gelecek yıl Avrupa kupalarına katılabileceği bir sıralamada bitirirse futbolcular primlerini toplu ödemeyle alacak.

Takım Avrupa’ya gitme hakkı kazanamazsa, Sarı-Kırmızılı yönetim, Galatasaraylı futbolculara havuzda biriken primleri ne kadar olursa olsun herhangi bir ödemede bulunmayacak. Yönetim, Ziraat Türkiye Kupası'ndaki primleri bu sistemden ayrı tuttu. Türkiye Kupası'nın kazanılması halinde futbolculara Süper Lig'deki prim havuzundan ayrı bir ödeme yapılacak.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz