Beşiktaş'ta önceki gün izinsiz biçimde yapılan doping testi ile ilgili futbolcular ve görevliler arasında yaşanan ilginç diyalog ortaya çıktı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş'ta önceki gün izinsiz biçimde yapılan doping testi ile ilgili futbolcular ve görevliler arasında yaşanan ilginç diyalog ortaya çıktı. I_vote_lcap96%Beşiktaş'ta önceki gün izinsiz biçimde yapılan doping testi ile ilgili futbolcular ve görevliler arasında yaşanan ilginç diyalog ortaya çıktı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş'ta önceki gün izinsiz biçimde yapılan doping testi ile ilgili futbolcular ve görevliler arasında yaşanan ilginç diyalog ortaya çıktı. I_vote_lcap1%Beşiktaş'ta önceki gün izinsiz biçimde yapılan doping testi ile ilgili futbolcular ve görevliler arasında yaşanan ilginç diyalog ortaya çıktı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş'ta önceki gün izinsiz biçimde yapılan doping testi ile ilgili futbolcular ve görevliler arasında yaşanan ilginç diyalog ortaya çıktı. I_vote_lcap1%Beşiktaş'ta önceki gün izinsiz biçimde yapılan doping testi ile ilgili futbolcular ve görevliler arasında yaşanan ilginç diyalog ortaya çıktı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş'ta önceki gün izinsiz biçimde yapılan doping testi ile ilgili futbolcular ve görevliler arasında yaşanan ilginç diyalog ortaya çıktı. I_vote_lcap3%Beşiktaş'ta önceki gün izinsiz biçimde yapılan doping testi ile ilgili futbolcular ve görevliler arasında yaşanan ilginç diyalog ortaya çıktı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş'ta önceki gün izinsiz biçimde yapılan doping testi ile ilgili futbolcular ve görevliler arasında yaşanan ilginç diyalog ortaya çıktı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Şampiyonluk için sadece 1 puana ihtiyacı olan ve o 1 puanı da bugün Vodafone Arena’da Osmanlı karşısında arayacak olan Beşiktaş’ta önceki gün yapılan doping kontrolünün yankıları devam ediyor.

Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne giderek benzerine daha önce rastlanmamış bir şekilde Gomez, Sosa, Oğuzhan, Atiba, Beck ve İsmail gibi isimlere doping kontrolü yapan Dopingle Mücadele Kurulu yetkililerinin bu tavrı karşısında şaşıran ve art niyet arayan oyuncular, tepkilerini dile getirdi.

Yetkililerle tartışan futbolcular, 2 gün sonra Osmanlı maçına çıkacaklarını belirtip yapılan uygulamanın ardında başka hesapların olduğunu ve zamanlamanın manidar olduğunu belirttiler.

‘PROSEDÜR GEREĞİ GELDİK’

Futbolcular, yetkililere şunları söyledi:

“Hayırdır, kim yolladı sizi buraya. Böyle ansızın neden geldiniz. Sizi Aziz Yıldırım mı yolladı?"

"Kim gelirse gelsin şampiyon olacağız. Bizim kimseden korkumuz yok. Bunlar bizi daha da motive eder. Şampiyonluğumuzu kimse engelleyemez”

Görevliler ise “Biz prosedür gereği geldik” diye cevap verdiler.

Öte yandan doping kontrolünün bu sezon çok fazla oynayan futbolculara yapılması dikkat çekti.

NUMUNELER KÖLN’E GÖNDERİLDİ

Doping testi için Osmanlılı ve Beşiktaşlı futbolculardan alınan numunelerin, Köln Doping Araştırma Merkezi’ne gönderildiği belirtildi.

Genel doping prosedüründe, bir takımda iki futbolcunun testleri pozitif çıkarsa oyunculara ceza veriliyor.

Ancak ikiden fazla futbolcunun testinin pozitif çıkması halinde kulübe eksi puan cezası veriliyor.

DOPİNG KURULU İSTİFA ETTİ

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu habersiz ve usulsüz kontrolün ardından Doping Kurulu’nun istifasını istedi.

Yaşananların ardından Doping Kurulu Başkanı Ömer Taşer ve üyeleri, toplu halde istifasını TFF yönetimine sundu. Demirören başkanlığındaki yönetim istifaların kabul edildiğini yazılı açıklamayla duyurdu.

TFF: MAKSADINI AŞAN BİR UYGULAMA

Osmanlı ve Beşiktaşlı futbolculara yapılan doping kontrolüyle ilgili TFF’den bir açıklama geldi. Şu ifadeler kullanıldı:

“TFF Dopingle Mücadele Kurulu tarafından önceki gün dün Beşiktaş ve Osmanlıspor kulübü futbolcularına yapılan müsabaka dışı doping kontrolleri kamuoyu nezdinde tartışma yaratmıştır. Müsabaka dışı doping kontrolleri test aşamasında olan bir uygulamadır.

Kulüplerimize yapılan müsabaka dışı uygulama, Dopingle Mücadele Talimatı’nın 13. Maddesi’ne kişisel bir yorum katılarak yapılmış ve maksadını aşan bir uygulama olmuştur. Konuyu değerlendiren TFF Dopingle Mücadele Kurulu başkan ve üyeleri istifalarını vermiş ve istifaları TFF Yönetim Kurulu tarafından 14 Mayıs 2016’da kabul edilmiştir.”

TESTİN NEDENİ İHBAR

Beşiktaşlı futbolculara ansızın yapılan doping kontrolünün perde arkası da ortaya çıktı.

Siyah- Beyazlılar’la bugün karşılaşacak olan Osmanlıspor maç için İstanbul’a gelip Balmumcu’da konaklayacakları otele geçtiler.

‘Başkent ekibinin futbolcuları doping yapıyor’ diye ihbar alan ve 3 kişiden oluşan Dopingle Mücadele Kurulu görevlileri, Osmanlısporlu bazı oyuculara test yaptılar.

Daha sonra kismeye haber vermeyen ve kendi kendilerine aldıkları kararla Beşiktaş tesislerine giden bu 3 yetkili Siyah- Beyazlı oyunculara da test uyguladı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz