Şampiyon Beşiktaş'ta sezonun sona ermesinin ardından Alexis Delgado, Serdar Kurtuluş ve Veli Kavlak ile yolların ayrılması kararı alındı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Şampiyon Beşiktaş'ta sezonun sona ermesinin ardından Alexis Delgado, Serdar Kurtuluş ve Veli Kavlak ile yolların ayrılması kararı alındı. I_vote_lcap96%Şampiyon Beşiktaş'ta sezonun sona ermesinin ardından Alexis Delgado, Serdar Kurtuluş ve Veli Kavlak ile yolların ayrılması kararı alındı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Şampiyon Beşiktaş'ta sezonun sona ermesinin ardından Alexis Delgado, Serdar Kurtuluş ve Veli Kavlak ile yolların ayrılması kararı alındı. I_vote_lcap1%Şampiyon Beşiktaş'ta sezonun sona ermesinin ardından Alexis Delgado, Serdar Kurtuluş ve Veli Kavlak ile yolların ayrılması kararı alındı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Şampiyon Beşiktaş'ta sezonun sona ermesinin ardından Alexis Delgado, Serdar Kurtuluş ve Veli Kavlak ile yolların ayrılması kararı alındı. I_vote_lcap1%Şampiyon Beşiktaş'ta sezonun sona ermesinin ardından Alexis Delgado, Serdar Kurtuluş ve Veli Kavlak ile yolların ayrılması kararı alındı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Şampiyon Beşiktaş'ta sezonun sona ermesinin ardından Alexis Delgado, Serdar Kurtuluş ve Veli Kavlak ile yolların ayrılması kararı alındı. I_vote_lcap3%Şampiyon Beşiktaş'ta sezonun sona ermesinin ardından Alexis Delgado, Serdar Kurtuluş ve Veli Kavlak ile yolların ayrılması kararı alındı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şampiyon Beşiktaş'ta sezonun sona ermesinin ardından Alexis Delgado, Serdar Kurtuluş ve Veli Kavlak ile yolların ayrılması kararı alındı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

2011'den bu yana Beşiktaş'ta forma giyen Veli Kavlak'ın takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Atiba ve Oğuzhan'ın varlığından yeniden formasına kavuşmasının zor olduğunu düşünen Türk asıllı Avusturyalı futbolcunun sakatlığı ile ilgili yeni bir rapor istenecek.

Yönetimin, bir an önce karar vermemiz gerekiyor dediği tecrübeli futbolcu ile yola devam edilme olasılığı yok denecek kadar az.

Beşiktaş'ta sezonun devre arasında sakatlanan Rhodolfo'nun yerine transfer edilen Alexis Delgado'nun da takımdan gönderilmesi söz konusu. Akhisar Belediyespor maçında yaptığı hatalarla taraftarları çıldırtan İspanyol futbolcunun takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Haziran ayı itibariyle sözleşmesi sona erecek olan ve formasını sezon başında Alman futbolcu Andreas Beck'e kaptıran Serdar Kurtuluş'un ise Antalyaspor'a gitmesi an meselesi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz