Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Milli Takım'ın vazgeçilmez isimlerinden Gökhan Gönül, Sarı-Lacivertli ekipte kalacak mı?
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Milli Takım'ın vazgeçilmez isimlerinden Gökhan Gönül, Sarı-Lacivertli ekipte kalacak mı? I_vote_lcap96%Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Milli Takım'ın vazgeçilmez isimlerinden Gökhan Gönül, Sarı-Lacivertli ekipte kalacak mı? I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Milli Takım'ın vazgeçilmez isimlerinden Gökhan Gönül, Sarı-Lacivertli ekipte kalacak mı? I_vote_lcap1%Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Milli Takım'ın vazgeçilmez isimlerinden Gökhan Gönül, Sarı-Lacivertli ekipte kalacak mı? I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Milli Takım'ın vazgeçilmez isimlerinden Gökhan Gönül, Sarı-Lacivertli ekipte kalacak mı? I_vote_lcap1%Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Milli Takım'ın vazgeçilmez isimlerinden Gökhan Gönül, Sarı-Lacivertli ekipte kalacak mı? I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Milli Takım'ın vazgeçilmez isimlerinden Gökhan Gönül, Sarı-Lacivertli ekipte kalacak mı? I_vote_lcap3%Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Milli Takım'ın vazgeçilmez isimlerinden Gökhan Gönül, Sarı-Lacivertli ekipte kalacak mı? I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Milli Takım'ın vazgeçilmez isimlerinden Gökhan Gönül, Sarı-Lacivertli ekipte kalacak mı?

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Şu sıralar adı sık sık Beşiktaş'la anılan Gökhan Gönül'ün Fenerbahçe'de mi kalacağı, Beşiktaş'a mı gideceği tam bir papatya falı. Bazı çevreler ise Milli futbolcunun bonservisinin de elinde olması nedeniyle Avrupa kulüplerine gitme ihtimalinin ağır bastığı yönünde ifadeler kullanıyor. 
Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Gökhan Gönül ile ilgili bir çok dedikodu dolaşıyor. Milli futbolcu ile Beşiktaş’ın anlaştığı, sözleşme imzaladığı konuşuluyor. Bu durumu Hürriyet araştırdı ve tüm yanıtları her iki cepheden de aldı. İşte, Gökhan Gönül gerçekleri...

1 iMZA PARASI YOK

SORU: Gökhan Fenerbahçe'den imza parası mı istedi?

YANIT: Kesinlikle öyle bir şey yok. İki taraf da bu durumu yalanlıyor. Sadece sözleşmede alınacak ücret konusunda bazı görüşmeler yapılıyor.

2 PRENSiPTE UZLAŞMA

SORU: Gökhan Gönül'ün Beşiktaş ile imzaladığı bir protokol var mı?

YANIT: Gökhan cephesine göre böyle bir durum kesinlikle yok. Hiç bir bağlayıcı imzası da yok. Beşiktaş ile Ahmet Bulut’un yaptığı görüşme ve prensipte uzlaşma var.

3 AVRUPA’DA OLABiLiR

SORU: Gökhan Gönül'ü Beşiktaş bugün açıklar mı?

YANIT: Hayır. Gökhan Gönül cephesi, “10 günden önce bir şey olmaz” diyor. Milli futbolcu,  Euro 2016’yı bekleyecek. Sonra Avrupa’ya da gidebilir.

4 ORTALAMA RAKAM iSTiYOR

SORU: Teklif daha iyi olmasına rağmen neden F.Bahçe ile imzalamıyor?

YANIT: Çünkü, Gökhan takımdan, en yüksek alanlar ile en düşük alanların ortalaması bir rakam istiyor. En yüksek parayı alamasam da ortalama bana verilsin diyor.

5 TEKLiF 4 YILLIK

SORU: Fenerbahçe’nin teklifi Beşiktaş’tan az mı?

YANIT: Hayır. F.Bahçe 4 yıllık sözleşme teklif etti. Gökhan’ın toplamda kazanacağı para Beşiktaş’tan alacağının çok üzerinde.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz