Beşiktaş'ın eski savunma oyuncusu, aynı zamanda Hırvatistan'ın EURO 2016 kadrosunda yer alan Gordon Schildenfeld milli takım kampında Türkiye ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş'ın eski savunma oyuncusu, aynı zamanda Hırvatistan'ın EURO 2016 kadrosunda yer alan Gordon Schildenfeld milli takım kampında Türkiye ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap96%Beşiktaş'ın eski savunma oyuncusu, aynı zamanda Hırvatistan'ın EURO 2016 kadrosunda yer alan Gordon Schildenfeld milli takım kampında Türkiye ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş'ın eski savunma oyuncusu, aynı zamanda Hırvatistan'ın EURO 2016 kadrosunda yer alan Gordon Schildenfeld milli takım kampında Türkiye ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap1%Beşiktaş'ın eski savunma oyuncusu, aynı zamanda Hırvatistan'ın EURO 2016 kadrosunda yer alan Gordon Schildenfeld milli takım kampında Türkiye ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş'ın eski savunma oyuncusu, aynı zamanda Hırvatistan'ın EURO 2016 kadrosunda yer alan Gordon Schildenfeld milli takım kampında Türkiye ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap1%Beşiktaş'ın eski savunma oyuncusu, aynı zamanda Hırvatistan'ın EURO 2016 kadrosunda yer alan Gordon Schildenfeld milli takım kampında Türkiye ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş'ın eski savunma oyuncusu, aynı zamanda Hırvatistan'ın EURO 2016 kadrosunda yer alan Gordon Schildenfeld milli takım kampında Türkiye ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap3%Beşiktaş'ın eski savunma oyuncusu, aynı zamanda Hırvatistan'ın EURO 2016 kadrosunda yer alan Gordon Schildenfeld milli takım kampında Türkiye ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş'ın eski savunma oyuncusu, aynı zamanda Hırvatistan'ın EURO 2016 kadrosunda yer alan Gordon Schildenfeld milli takım kampında Türkiye ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Türkiye'de kendisine 'kör futbolcu' denen eski Beşiktaşlı Gordon Schildenfeld, Hırvat Milli Takımı kampında bu konuyla ilgili konuştu.

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Gordon Schildenfeld, siyah­beyazlı ekipteki dönemi ve EURO 2016 ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hırvatistan'ın kadrosunda yer alan ve dev turnuvaya hazırlanan deneyimli savunmacı, Hırvatlar'ın Rovinj'deki kampında Novi List gazetesine konuştu.

Siyah­beyazlılarda oynadığı dönemdeki kötü performansı nedeniyle kendisine 'kör' lakabı takılan oyuncuya, Türkiye'deki bu yakıştırma soruldu. 31 yaşındaki futbolcu o dönem kendisine böyle dendiğini bilmediğini ve bunu yeni öğrendiğini belirterek, soruyu gülerek cevapladı:

"Benim hakkımda böyle kötü şeyler düşündüklerini bilmiyordum. Beni Beşiktaş'taki zamanıma göre yargılamaları yanlış olur. Aslında bana kalırsa kalırsa o dönem bile iyi bir performans göstermiştim.

Beşiktaş'ın eski savunma oyuncusu, aynı zamanda Hırvatistan'ın EURO 2016 kadrosunda yer alan Gordon Schildenfeld milli takım kampında Türkiye ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Gordonj1

'GOL BİLE ATAMADILAR'

Belki de 2011'den sonra elemelerde Türkiye'ye karşı oynadığımız maçlara bakmaları daha iyi olur. Doğru hatırlıyorsam biz Avrupa Şampiyonası'na gitmiştik, onlarsa evde kalmıştı. Ben bu maçların ikisinde de oynadım ve Türkiye bize karşı tek bir gol dahi atamadı".

'ŞANS ESERİ DEĞİL'

Futbol hayatını Dinamo Zagreb'te sürdüren oyuncu, EURO 2016'da bir kez daha ay­yıldızlılarla karşı karşıya geleceklerine dikkat çekerek şöyle devam etti:

"Türkiye'yle oynadığımız her maç geride önemli hatırlanacak şeyler bırakıyor. Ben EURO 2008 kadrosunda yoktum ancak o çeyrek finalde elenmemiz, hiçbir Hırvat'ın unutamayacağı birşey. Dediğim gibi benim 2011'den sonra iyi anılarım var. Türkler büyük saygıyı hak ediyor. Fransa'ya şans eseri gelmediler"

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz