Fenerbahçe'de kalacağı açıklanan van Persie'ye yönetimden şok edecek bir yasak geldi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe'de kalacağı açıklanan van Persie'ye yönetimden şok edecek bir yasak geldi.  I_vote_lcap96%Fenerbahçe'de kalacağı açıklanan van Persie'ye yönetimden şok edecek bir yasak geldi.  I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe'de kalacağı açıklanan van Persie'ye yönetimden şok edecek bir yasak geldi.  I_vote_lcap1%Fenerbahçe'de kalacağı açıklanan van Persie'ye yönetimden şok edecek bir yasak geldi.  I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe'de kalacağı açıklanan van Persie'ye yönetimden şok edecek bir yasak geldi.  I_vote_lcap1%Fenerbahçe'de kalacağı açıklanan van Persie'ye yönetimden şok edecek bir yasak geldi.  I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe'de kalacağı açıklanan van Persie'ye yönetimden şok edecek bir yasak geldi.  I_vote_lcap3%Fenerbahçe'de kalacağı açıklanan van Persie'ye yönetimden şok edecek bir yasak geldi.  I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe'de kalacağı açıklanan van Persie'ye yönetimden şok edecek bir yasak geldi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Yeni sezonda da Fenerbahçe’de kalacağı açıklanan Robin van Persie’den artık takımın idman sistemine uyması, çok ihtiyaç duyması halinde kulüp bünyesinde çalışanlardan yararlanması istendi. Van Persie’nin fizyoterapisti artık Can Bartu Tesisleri’ne gelerek Hollandalı oyuncuya özel çalışma yaptıramayacak.

Manchester United’ta görev aldığı dönemde Van Persie ile tanışan ve İngiliz ekibinden ayrıldıktan sonra yıldız futbolcunun özel antrenörü ve fizyoterapisti olan Matt Radcliffe bundan böyle Samandıra’ya giremeyecek.

Alınan bu kararın temel sebebinin Van Persie’nin genelde takım çalışmalarına katılmayarak özel fizyoterapisti ile idman yapması olduğu öğrenildi. Bu durumun uzun süredir hem teknik heyet hem de yönetimin tepkisini çektiği belirtildi.
Bu konuda sıkıntı Hollandalı futbolcunun özel fizyoterapisti ya da antrenörünün olması değil. Van Persie tesis dışında istediği gibi çalışma hakkına sahip. Temel problem takım çalışmalarına genellikle katılmayan yıldız oyuncunun, tesislerde Radcliffe’in programına göre hazırlanması ve takım antrenmanı yerine bu özel çalışmaları tercih etmesi oldu. Van Persie neredeyse Radcliffe’in programı ile yeni sezona hazırlanıyordu.

Yönetimin devreye girmesi ile artık bu durum değişti. Bundan böyle Radcliffe futbolcuyu tesislerde çalıştıramayacak. Van Persie’den artık takımın çalışma ve antrenman sistemine uyması istendi. Ayrıca ihtiyacı olduğunda yine kulüp bünyesinde bulunan kondisyoner ve fizyoterapistlerden faydalanabileceği bildirildi. Tesis dışında ise özel fizyoterapisti ve antrenörü ile çalışmasına bir engel konulmadı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz