Fenerbahçe Teknik direktörü Dick Advocaat, Medipol Başakşehir maçının ardından soyunma odasında acı reçeteyi ortaya koydu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe Teknik direktörü Dick Advocaat, Medipol Başakşehir maçının ardından soyunma odasında acı reçeteyi ortaya koydu. I_vote_lcap96%Fenerbahçe Teknik direktörü Dick Advocaat, Medipol Başakşehir maçının ardından soyunma odasında acı reçeteyi ortaya koydu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe Teknik direktörü Dick Advocaat, Medipol Başakşehir maçının ardından soyunma odasında acı reçeteyi ortaya koydu. I_vote_lcap1%Fenerbahçe Teknik direktörü Dick Advocaat, Medipol Başakşehir maçının ardından soyunma odasında acı reçeteyi ortaya koydu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe Teknik direktörü Dick Advocaat, Medipol Başakşehir maçının ardından soyunma odasında acı reçeteyi ortaya koydu. I_vote_lcap1%Fenerbahçe Teknik direktörü Dick Advocaat, Medipol Başakşehir maçının ardından soyunma odasında acı reçeteyi ortaya koydu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe Teknik direktörü Dick Advocaat, Medipol Başakşehir maçının ardından soyunma odasında acı reçeteyi ortaya koydu. I_vote_lcap3%Fenerbahçe Teknik direktörü Dick Advocaat, Medipol Başakşehir maçının ardından soyunma odasında acı reçeteyi ortaya koydu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe Teknik direktörü Dick Advocaat, Medipol Başakşehir maçının ardından soyunma odasında acı reçeteyi ortaya koydu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, 1-0'lık Başakşehir yenilgisi sonrası soyunma odasında takımla konuşurken, faturayı orta sahaya kesti. Hollandalı, orta sahadaki isimlerin çok top kaybı yaptığını rakamlarla ortaya koyup Salih Uçan, Ozan Tufan ve Mehmet Topal’ı eleştirdi. Hoca, oyuncu istatistiklerini gösterip Salih’in 8, Ozan’ın 6 ve Mehmet’in de 7 olmak üzere toplam 21 top kaybettiklerini belirtti ve “Bu kadar top kaybedersek kazanamayız” diyerek ‘acı gerçeği’ açıkladı.
Advocaat, maç sonrası tesislere döndüklerinde yardımcıları Mario Been ve Cor Pot ile bir de durum değerlendirmesi yaptı. Yenilginin nedenlerini masaya yatıran hoca ve yardımcıları,mücadelenin geniş bir analizini gerçekleştirdi. 4-3-3 sisteminin sıkıntı yaratabileceğini düşünen Advocaat, bundan sonraki sınavlarda hangi sistemle takımı sahaya çıkaracakları konusunda da görüş alışverişinde bulundu ve daha sonra 4-4-2 sistemine dönmeyi tartışmaya açtı.

BİRAZ ZAMAN LAZIM

Takımın daha iyi seviyeye gelmesi için zamana ihtiyaçları olduğunu belirten Dick Advocaat, şöyle konuştu: “Performansımızı her geçen gün arttıracağız. Daha iyi savunma yapıp hücum edeceğiz. Ritmimizi bulmamız için zamana ihtiyacımız var” dedi.Hollandalı, takımda kondisyon eksikliği olduğunu da belirtip, üstü kapalı Vitor Pereira’ya gönderme yaptı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz