Pereira'nın gidişi sonrası Fenerbahçe'nin kayıplara karışan Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza için Torino atağa kalktı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Pereira'nın gidişi sonrası Fenerbahçe'nin kayıplara karışan Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza için Torino atağa kalktı. I_vote_lcap96%Pereira'nın gidişi sonrası Fenerbahçe'nin kayıplara karışan Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza için Torino atağa kalktı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Pereira'nın gidişi sonrası Fenerbahçe'nin kayıplara karışan Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza için Torino atağa kalktı. I_vote_lcap1%Pereira'nın gidişi sonrası Fenerbahçe'nin kayıplara karışan Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza için Torino atağa kalktı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Pereira'nın gidişi sonrası Fenerbahçe'nin kayıplara karışan Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza için Torino atağa kalktı. I_vote_lcap1%Pereira'nın gidişi sonrası Fenerbahçe'nin kayıplara karışan Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza için Torino atağa kalktı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Pereira'nın gidişi sonrası Fenerbahçe'nin kayıplara karışan Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza için Torino atağa kalktı. I_vote_lcap3%Pereira'nın gidişi sonrası Fenerbahçe'nin kayıplara karışan Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza için Torino atağa kalktı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Pereira'nın gidişi sonrası Fenerbahçe'nin kayıplara karışan Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza için Torino atağa kalktı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Brezilyalı oyuncu, Dick Advocaat’ın gelmesinin ardından gözden düşmüştü. İtalya’nın Torino ekibinin Josef için devreye girdiği belirtildi.

Kendisini 8 milyon Euro’ya Fenerbahçe’ye getiren Pereira’nın ayrılmasıyla adeta bunalıma giren Josef de Souza, ülkesinde Vasco ve Sao Paulo ile görüşüyordu.

27 yaşındaki orta saha oyuncusuna sürpriz bir talip çıktı.

Fenerbahçe Yönetimi, geçtiğimiz sezon 8 milyon Euro ödemesine rağmen Brezilyalı oyuncuyu 3 milyon Euro’ya göndermeye hazır.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz