Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Fenerbahçe'den Volkan Şen'i ve Rizespor'dan Leonard Kweuke'yi takımında görmek istediğini açıkladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Fenerbahçe'den Volkan Şen'i ve Rizespor'dan Leonard Kweuke'yi takımında görmek istediğini açıkladı. I_vote_lcap96%Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Fenerbahçe'den Volkan Şen'i ve Rizespor'dan Leonard Kweuke'yi takımında görmek istediğini açıkladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Fenerbahçe'den Volkan Şen'i ve Rizespor'dan Leonard Kweuke'yi takımında görmek istediğini açıkladı. I_vote_lcap1%Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Fenerbahçe'den Volkan Şen'i ve Rizespor'dan Leonard Kweuke'yi takımında görmek istediğini açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Fenerbahçe'den Volkan Şen'i ve Rizespor'dan Leonard Kweuke'yi takımında görmek istediğini açıkladı. I_vote_lcap1%Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Fenerbahçe'den Volkan Şen'i ve Rizespor'dan Leonard Kweuke'yi takımında görmek istediğini açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Fenerbahçe'den Volkan Şen'i ve Rizespor'dan Leonard Kweuke'yi takımında görmek istediğini açıkladı. I_vote_lcap3%Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Fenerbahçe'den Volkan Şen'i ve Rizespor'dan Leonard Kweuke'yi takımında görmek istediğini açıkladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Fenerbahçe'den Volkan Şen'i ve Rizespor'dan Leonard Kweuke'yi takımında görmek istediğini açıkladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Süper Lig'in yeni takımlarından Sivasspor'un Başkanı Mecnun Odyakmaz, beIN Sports canlı yayınında transfer etmek istedikleri 2 oyuncuyu açıkladı.
 
Mecnun Odyakmaz, beIN Sports ile yaptığı mülakatta, "Zaten elimizde hazır futbolcular var. Volkan Şen, çok iyi bir futbolcu. Önce takımın omurgasını kurup ardından kanat oyuncularına geçeceğiz. İlk önce onları bir yapalım. Yabancı transferlerimizi bir gerçekleştirelim. Ben kendi adıma Volkan Şen'i takımımda görmek isterim." ifadelerini kullandı.
 
"Kendi adıma, hocamız ile yapılan toplantı sonucunda belli olur. Metin Başkanım ile beraber Ankara'ya seyahat ettik. Onla da konuştuk. Metin Başkan'ın ne olacağı belli değil ilk etapta. Onun durumu belli olunca talip olabileceğimizi ona da söyledim. Olacak diye bir şey yok, alternatifler de var. Olursa, hocamız ne düşünür bilmiyorum ama, iyi bir Kweuke'yi, kilo vermiş, sakatlığını atmış bir şekilde takımda görmek isterim." diyerek sözlerini noktaladı. 

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz