Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması I_vote_lcap96%Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması I_vote_lcap1%Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması I_vote_lcap1%Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması I_vote_lcap3%Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel, Portekizli teknik direktör Jose Mourinho ile görüştüklerini ancak bazı maddelerde ortak paydada buluşamadıkları için anlaşmanın sağlanamadığını açıkladı.

Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması 18838036-728xauto

"JOSE MOURINHO İLE TEMASA GEÇİLMİŞ, GÖRÜŞMELER OLUMLU YÖNDE İLERLEMİŞTİR"


Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması 640xauto
"Bir süredir futbol kamuoyunda tartışılan Beşiktaş’ın yeni sezondaki teknik direktörü konusuyla ilgili yanlış bilgilerin yayılmasını önlemek amacıyla bir açıklama yapma gereği ortaya çıkmıştır.
Teknik direktör çalışmalarımız kapsamında Başkanımız Sayın Hasan Arat ve transfer komitemizin de bilgisi dahilinde Jose Mourinho ile temasa geçilmiş, görüşmeler olumlu yönde ilerlemiştir. Mourinho ile futbola dair birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmuş, görüş birliğine varılmıştır."

"BELLİ MADDELERDE ORTAK PAYDADA BULUŞAMAMIZ MASADAN KALKMAMIZA NEDEN OLMUŞTUR"

[size][size]
Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklaması 640xauto
"Ancak belli maddelerde ortak paydada buluşamamız masadan kalkmamıza neden olmuştur.
Mourinho ile görüşmelerimizin bir sonuca ulaşamamasının nedeni Beşiktaş'ın âli menfaatlerini her şeyin üstünde tutmamızdır.
Kendi şahsi kaynaklarımızı dahi Beşiktaş’ın kendi öz kaynağı olarak gören bir anlayışla, hiçbir surette elimizi taşın altına koymaktan çekinmeden çalışmaya devam edecek, hem transfer döneminde hem de 2024-25 sezonunda Beşiktaş ailemizi gururlandıracak işler yapacağız. Tüm bunları yaparken aklı selimden de uzak kalmayacak, bu süreçlerin sonunda mutlaka büyük başarılar kazanacağız."
[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz