"Menajerim Trabzonspor ile işi gereği görüştü"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

"Menajerim Trabzonspor ile işi gereği görüştü" I_vote_lcap96%"Menajerim Trabzonspor ile işi gereği görüştü" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
"Menajerim Trabzonspor ile işi gereği görüştü" I_vote_lcap1%"Menajerim Trabzonspor ile işi gereği görüştü" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
"Menajerim Trabzonspor ile işi gereği görüştü" I_vote_lcap1%"Menajerim Trabzonspor ile işi gereği görüştü" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
"Menajerim Trabzonspor ile işi gereği görüştü" I_vote_lcap3%"Menajerim Trabzonspor ile işi gereği görüştü" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

"Menajerim Trabzonspor ile işi gereği görüştü"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

"Menajerim Trabzonspor ile işi gereği görüştü" Tolgay600_PRK7I

Beşiktaş'ta 8 futbolcu ve 3 yöneticinin katıldığı imza töreninde gözler Tolgay ile transferini bitiren Yönetici Erdal Torunoğulları'nın üzerindeydi.
Trabzonspor ile Beşiktaş arasında büyük bir gerilim yaşanmasına neden olan Tolgay Arslan yarışında, gülen taraf siyah beyazlılar olmuştu. 
Ancak bordo mavililer Tolgay başta olmak üzere siyah beyazlılara büyük tepki göstermişti. En çok tepki çeken isimlerden biri de Trabzon'un ünlü ailelerinden Çebi'lerin bir mensubu olan Ahmet Nur Çebi'ydi.
Beşiktaş'ta 8 futbolcunun katıldığı imza töreninde gerek Tolgay, gerek Ahmet Nur Çebi gerekse de tranfseri bitiren kişi olan Beşiktaş Yöneticisi Erdal Torunoğulları da hazır bulundu.
 
TORUNOĞULLARI: "AHMET BEY'İN BÜYÜK KATKISI OLDU"
Çebi, bu konuyla ilgili bir açıklama yapmazken, Erdal Torunoğulları, 2. Başkanına teşekkür ederek "Transfer bir sabır işidir, uzun uğraşlar ister. Son günlerde Tolgay transferi çok gündemde. Bu konuda artık konuşmak istemiyorum ama bu transferde Ahmet Bey'in çok büyük desteği oldu. Kendisine teşekkür ederim" dedi.
 
TOLGAY: "MENAJERİM TRABZONSPOR İLE İŞİ GEREĞİ GÖRÜŞTÜ"
Daha sonra söz alan ise Tolgay oldu. Beşiktaş'ta olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Tolgay, yöneticiler Erdal Torunoğulları ve Ahmet Nur Çebi'ye "Bana güvendiklerini gösterdiler ve karar vermemi kolaylaştırdılar" diye teşekkür etti. Tolgay, Trabzorspor ile yaptığı görüşmeyi ise "Sadece Trabzonspor değil İngiltere'den de teklif aldım. Trabzonspor da en üst düzeyde gelip görüştü. Menajerim de onlarla görüşerek işini yaptı. Ben uzun vadede düşündüğüm takıma imza attım. Babam da benim iyiliğimi düşünerek görüşme yapmıştır. O da benim gibi geleceğimi Beşiktaş'ta görüyor" dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz