Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 futbolcularına teklif geldiğini açıkladı. Çebi futbolun patronunun Şenol Güneş olacağını da vurgularken, 3 bölgeye transfer için çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 futbolcularına teklif geldiğini açıkladı. Çebi futbolun patronunun Şenol Güneş olacağını da vurgularken, 3 bölgeye transfer için çalışmalarının devam ettiğini söyledi. I_vote_lcap96%Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 futbolcularına teklif geldiğini açıkladı. Çebi futbolun patronunun Şenol Güneş olacağını da vurgularken, 3 bölgeye transfer için çalışmalarının devam ettiğini söyledi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 futbolcularına teklif geldiğini açıkladı. Çebi futbolun patronunun Şenol Güneş olacağını da vurgularken, 3 bölgeye transfer için çalışmalarının devam ettiğini söyledi. I_vote_lcap1%Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 futbolcularına teklif geldiğini açıkladı. Çebi futbolun patronunun Şenol Güneş olacağını da vurgularken, 3 bölgeye transfer için çalışmalarının devam ettiğini söyledi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 futbolcularına teklif geldiğini açıkladı. Çebi futbolun patronunun Şenol Güneş olacağını da vurgularken, 3 bölgeye transfer için çalışmalarının devam ettiğini söyledi. I_vote_lcap1%Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 futbolcularına teklif geldiğini açıkladı. Çebi futbolun patronunun Şenol Güneş olacağını da vurgularken, 3 bölgeye transfer için çalışmalarının devam ettiğini söyledi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 futbolcularına teklif geldiğini açıkladı. Çebi futbolun patronunun Şenol Güneş olacağını da vurgularken, 3 bölgeye transfer için çalışmalarının devam ettiğini söyledi. I_vote_lcap3%Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 futbolcularına teklif geldiğini açıkladı. Çebi futbolun patronunun Şenol Güneş olacağını da vurgularken, 3 bölgeye transfer için çalışmalarının devam ettiğini söyledi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 futbolcularına teklif geldiğini açıkladı. Çebi futbolun patronunun Şenol Güneş olacağını da vurgularken, 3 bölgeye transfer için çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 futbolcularına teklif geldiğini açıkladı. Çebi futbolun patronunun Şenol Güneş olacağını da vurgularken, 3 bölgeye transfer için çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Basın mensupları ile yaptığı sohbette siyah beyazlı takım ile ilgili soruları cevaplayan Çebi, "Pedro Franco, Tolgay Arslan, Jose Sosa, Demba Ba, Gökhan Töre, Oğuzhan Özyakup ve Ersan Gülüm'e transfer teklifleri var. Bu futbolcular için farklı kulüpler kapımızı çaldı. 5 ila 15 milyon Euro arası teklif aldık. Bu takımın bir değeri var." şeklinde konuştu.
Futbolun patronunun bundan sonra Şenol Güneş olacağını söyleyen Çebi, “Hocamızın Beşiktaş’a hazır geldiğini görmek bizi çok mutlu etti. Kulüpteki profesyonellik Şenol Güneş hocamızla devam edecek. Şenol Güneş ile güzel günler göreceğimize inanıyorum. Bu yıl eskiye göre daha gayretli bir profesyonelleşme izlenecek. Bunun dizaynını da Şenol Güneş ile birlikte yapacağız. A takımdan sorumlu arkadaşımız Mete Vardar, tecrübelerini hocamıza anlattı. Güneş de mevcut ekip ile çalışacağını, ancak zaman içinde değişiklikler olabileceğini aktardı.  Ayrıca stat konusunu da masaya yatırdık. Hocamızın ‘Bir yer belirleyelim ve stadımız yapılana kadar orada oynayalım. Başakşehir ya da Ankara olsun ama o stadın adını koyalım' diyor. Şenol Hoca İstanbul’u tercih ediyor. Atatürk Olimpiyat Stadı’na ise futbolcular ve teknik heyet soğuk bakıyor" ifadelerini kullandı.
Transfer çalışmalarına da değinen Çebi," Tosic dışında anlaştığımız bir futbolcu henüz yok. Araştırmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Sağ bek, stoper ve hücum hattının solu için çalışmalarımız devam ediyor. Kamp öncesi transferleri tamamlamaya çalışacağız" dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz