SGK, 2 milyon emekliye fark ödemesini ağustosta yapacak
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

SGK, 2 milyon emekliye fark ödemesini ağustosta yapacak I_vote_lcap96%SGK, 2 milyon emekliye fark ödemesini ağustosta yapacak I_vote_rcap 96% [ 915 ]
SGK, 2 milyon emekliye fark ödemesini ağustosta yapacak I_vote_lcap1%SGK, 2 milyon emekliye fark ödemesini ağustosta yapacak I_vote_rcap 1% [ 7 ]
SGK, 2 milyon emekliye fark ödemesini ağustosta yapacak I_vote_lcap1%SGK, 2 milyon emekliye fark ödemesini ağustosta yapacak I_vote_rcap 1% [ 6 ]
SGK, 2 milyon emekliye fark ödemesini ağustosta yapacak I_vote_lcap3%SGK, 2 milyon emekliye fark ödemesini ağustosta yapacak I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

SGK, 2 milyon emekliye fark ödemesini ağustosta yapacak Para2
Sosyal GÜvenlik Kurumu 2 milyon emekli ile ilgili bir açıklama yaptı. SGK, emekli sandığı emekli, malullük, vazife malullüğü, dul veya yetim aylığı alan 2 milyon 14 bin 79 kişiye, ağustosta fark ödemesi yapacağını açıkladı. SGK’dan yapılan açıklama şu şekilde:
“Kurumumuzdan (5434 sayılı Emekli Sandığı Kanununun mülga hükümlerine göre-4/1-c) emekli, malullük, vazife malullüğü, dul veya yetim aylığı alan 2 milyon 14 bin 79 kişinin 1 Temmuz 2015 tarihinden geçerli olmak üzere aylıklarının fark tutarı, 2015 Ağustos ayı içerisinde aylık almakta oldukları banka ve PTT Şubelerinden aylıklarını aldıkları gün  itibariyle ödenecektir.
Buna göre;
A- Aylıklarını üçer aylıklar halinde almakta olanlardan;
·        1. Grupta Mayıs-Haziran-Temmuz Döneminde aylık alanlara; Temmuz ayı olmak üzere 1 aylık tutarında,
·        2. Grupta Haziran-Temmuz-Ağustos Döneminde aylık alanlara; Temmuz ve Ağustos ayları olmak üzere 2 aylık tutarında,
·        3. Grupta Temmuz-Ağustos-Eylül Döneminde aylık alanlara; Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları olmak üzere 3 aylık tutarında,
B- Aylıklarını her ay alanlara;
Temmuz ayına ait bir (1) aylık tutarında aylık farkı tahakkuk ettirilmiştir.
Kurumumuz (SGK), Emekli Sandığı emekli, malullük, vazife malullüğü, dul veya yetim aylığı alan 2 milyon 14 bin 79 kişiye, 220 milyon 342 bin 127 lira 85 kuruş fark ödemesini yapacaktır.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]