İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin içinde bulunduğu kaos haline şu sözlerle isyan etti.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin içinde bulunduğu kaos haline şu sözlerle isyan etti. I_vote_lcap96%İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin içinde bulunduğu kaos haline şu sözlerle isyan etti. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin içinde bulunduğu kaos haline şu sözlerle isyan etti. I_vote_lcap1%İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin içinde bulunduğu kaos haline şu sözlerle isyan etti. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin içinde bulunduğu kaos haline şu sözlerle isyan etti. I_vote_lcap1%İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin içinde bulunduğu kaos haline şu sözlerle isyan etti. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin içinde bulunduğu kaos haline şu sözlerle isyan etti. I_vote_lcap3%İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin içinde bulunduğu kaos haline şu sözlerle isyan etti. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin içinde bulunduğu kaos haline şu sözlerle isyan etti.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bir tarafta koalisyon görüşmeleri bütün hızıyla sürerken, bir yandan da her gün gelen şehit haberiyle uyanıyoruz güne, yaşanan dramın taraflarından biri de, bir oğlu asker, bir oğlu polis, bir oğlu da IŞİD ile girdiği çatışmada öldürülen YPG’li Salih Aygün’ün annesi.
İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin içinde bulunduğu kaos haline şu sözlerle isyan etti. Ibrahim-tatlises-sli
Onun fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan İbrahim Tatlıses, yaşadığı duyguları şu satırlarla ifade etti: “Şimdi bu kadın şunu diyor! “Bir oğlum polis, bir oğlum asker, bir oğlum da YPG’li… Şimdi biri bana bir şey söylesin ! Ben bir ana olarak hangisine YANAM. Rahmetli Azer Bülbül şöyle demişti” Değirmenim terse döndü, bu sene bulgura mı yanam una mı yanam ! Ben de şöyle diyorum  ” Kavgaya mı yanam! Bir türlü BARIŞ gelmiyor, ona mı YANAM”
İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin içinde bulunduğu kaos haline şu sözlerle isyan etti. Tatlises-ic

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]