Beyazıt Öztürk Kuruçeşme'deki bir marketten ev ve mutfak alışverişi yaparken görüntülendi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beyazıt Öztürk Kuruçeşme'deki bir marketten ev ve mutfak alışverişi yaparken görüntülendi. I_vote_lcap96%Beyazıt Öztürk Kuruçeşme'deki bir marketten ev ve mutfak alışverişi yaparken görüntülendi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beyazıt Öztürk Kuruçeşme'deki bir marketten ev ve mutfak alışverişi yaparken görüntülendi. I_vote_lcap1%Beyazıt Öztürk Kuruçeşme'deki bir marketten ev ve mutfak alışverişi yaparken görüntülendi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beyazıt Öztürk Kuruçeşme'deki bir marketten ev ve mutfak alışverişi yaparken görüntülendi. I_vote_lcap1%Beyazıt Öztürk Kuruçeşme'deki bir marketten ev ve mutfak alışverişi yaparken görüntülendi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beyazıt Öztürk Kuruçeşme'deki bir marketten ev ve mutfak alışverişi yaparken görüntülendi. I_vote_lcap3%Beyazıt Öztürk Kuruçeşme'deki bir marketten ev ve mutfak alışverişi yaparken görüntülendi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 22 maçlık galibiyet serisi sona erdi! Filenin Sultanları yenildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:48:30

» 2024 Voleybol Milletler Ligi'nde ilk maçlar oynandı! Direkt rakiplerimizden Almanya ve ABD net sonuçlarla güne damga vurdu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:47:31

» Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba taburcu oldu! Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:45:52

» Arka Sokaklar'a geri dönmüştü! Şevket Çoruh'un Serenay Sarıkaya göndermesi olay oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:44:49

» İstanbul'da milyonlarca liralık kuyumcu soygunu! Şüpheliler silahlarıyla birlikte havuzlu lüks rezidansta yakalandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:39:19

» Rekabet Kurulundan Google kararı! Günlük para cezası uygulanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:38:29

» Şarkıcı ve manken Ece Gürsel annesiyle pozlarını paylaştı! Sosyal medyada yorum yağdı: "Kimse inanmaz anne-kız"
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:37:00

» Damadın geline düğün hediyesi herkesi şaşkına çevirdi! Metrelerce uzunlukta paradan yapılan pelerini taktı... Sosyal medyadan yorum yağdı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:34:55

» Demi Rose 'Doğal ortamımda' notuyla paylaştı! Saçaklı bikinisiyle verdiği pozlar sosyal medyayı salladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:33:41

» Çifte ihanet! En yakın arkadaşı ve sevgilisini yakaladı... Yasak aşkı öğrenince dehşet saçtı: Arkadaşını vurarak öldürdü
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:32:34

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beyazıt Öztürk Kuruçeşme'deki bir marketten ev ve mutfak alışverişi yaparken görüntülendi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Beyaz Show’la anlaşmazlık yaşadığı ve artık, evim dediği Kanal D ile yolları ayırdığı dedikoduları konuşulan Beyazıt Öztürk, bu konu hakkında açıklamasını yaptı. “Asılsız bunlar. Yıllar önceki dedikoduyu çıkartmışlar. Yeni sezon başlıyor. Benim özdeşleştiğim yer Beyaz Show Kanal D’dir” diyerek tezi çürüttü.
BEYAZ’DAN DÜET SÜRPRİZİ
Türkan şarkısı gibi birçok hit şarkının söz yazarı Ayla Çelik’le birlikte stüdyoya girerek sürpriz bir şarkı okuyan Beyazıt Öztürk, Çelik’in albümünün 10 15 gün içinde piyasaya sürüleceğini söyledi. Şarkı söylemeyi çok seven ancak albüm çıkartmayı asla diye tabir eden Öztürk’e “Yıllar sonra stüdyoya girmeye sizi ikna eden ne oldu?” sorusu yöneltildi. “Ben Ayla’yı şarkı okumam için ikna ettim. O teklif etmedi.
Beyazıt Öztürk Kuruçeşme'deki bir marketten ev ve mutfak alışverişi yaparken görüntülendi. Beyazit-ozturk-sli
Albüm çıkartacağını biliyordum. Türkkan’ı da ilk bana vermişti ben okumama konusunda emindim. Ama bu sefer kendim girdim ‘Hadi’ dedim” sözleriyle şarkı söylemeyi özlediğini anlattı. Şarkı ismini hala saklayan Çelik ve Öztürk, şarkının sürprizine inandıklarından eminmiş.
DİZİ YAPMAYACAĞIM
“Yakın zamanda bir sürprizim var” diyen Öztürk, ser verdi sır vermedi. “Dizi, şarkıcılık veya film değil. Yapmayacağım bunları yine diyorum. Bu sefer Beyaz Show olarak tanınan, bilinen Beyazıt Öztürk olamıyorum. İnsanlar beni böyle tanıdı, onu ihmal edemem. Dizi olduğunda program düşüyor. Hani bitmiş anlaşmanız kanalla diyorsunuz ya, nasıl bitsin? Onunla varım arkadaşlar” diyerek tekrar dedikodunun asılsız olduğunun altını çizdi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]