Fenerbahçe'den NBA'nin Minnesota Timberwolves takımına transfer olan Sırp basketbolcu Nemanja Bjelica, "Fenerbahçe'de oynamak benim için memnuniyetten daha fazlasıydı" dedi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe'den NBA'nin Minnesota Timberwolves takımına transfer olan Sırp basketbolcu Nemanja Bjelica, "Fenerbahçe'de oynamak benim için memnuniyetten daha fazlasıydı" dedi. I_vote_lcap96%Fenerbahçe'den NBA'nin Minnesota Timberwolves takımına transfer olan Sırp basketbolcu Nemanja Bjelica, "Fenerbahçe'de oynamak benim için memnuniyetten daha fazlasıydı" dedi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe'den NBA'nin Minnesota Timberwolves takımına transfer olan Sırp basketbolcu Nemanja Bjelica, "Fenerbahçe'de oynamak benim için memnuniyetten daha fazlasıydı" dedi. I_vote_lcap1%Fenerbahçe'den NBA'nin Minnesota Timberwolves takımına transfer olan Sırp basketbolcu Nemanja Bjelica, "Fenerbahçe'de oynamak benim için memnuniyetten daha fazlasıydı" dedi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe'den NBA'nin Minnesota Timberwolves takımına transfer olan Sırp basketbolcu Nemanja Bjelica, "Fenerbahçe'de oynamak benim için memnuniyetten daha fazlasıydı" dedi. I_vote_lcap1%Fenerbahçe'den NBA'nin Minnesota Timberwolves takımına transfer olan Sırp basketbolcu Nemanja Bjelica, "Fenerbahçe'de oynamak benim için memnuniyetten daha fazlasıydı" dedi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe'den NBA'nin Minnesota Timberwolves takımına transfer olan Sırp basketbolcu Nemanja Bjelica, "Fenerbahçe'de oynamak benim için memnuniyetten daha fazlasıydı" dedi. I_vote_lcap3%Fenerbahçe'den NBA'nin Minnesota Timberwolves takımına transfer olan Sırp basketbolcu Nemanja Bjelica, "Fenerbahçe'de oynamak benim için memnuniyetten daha fazlasıydı" dedi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Ergin Ataman'a skandal tehdit! Böyle cevap verdi: ‘Ben Türk'üm bana hiçbir şey yapamazsınız!’
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:15:53

» Ergin Ataman, Panathinaikos'u Final Four'a yükselterek adını tarihe yazdırdı!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:14:54

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:14:18

» TBF resmen açıkladı! Yeni sezonda yabancı kuralını değiştirdi
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:13:46

» Galatasaray'ın eski oyuncusu Jo Alves, takım otobüsünde tutuklandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:11:40

» Galatasaray'a UEFA'dan kötü haber geldi! Ret yediler...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:11:07

» Erden Timur'dan flaş açıklama! ''Dursun Özbek ile farklı düşündüğümüz için yönetimde yokum''
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:10:39

» Fenerbahçe taraftarı bu haberle çok heyecanlandı! Aziz Yıldırım'dan adaylık hamlesi, talimatı verdi
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:08:41

» Yeni sezonun bombası şimdiden patlayabilir! Fenerbahçe'nin yıldızı Michy Batshuayi için Galatasaray iddiası...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:07:32

» Fenerbahçe'de Ali Koç, 1 dönem daha başkanlığa devam etme kararı aldı! Sadettin Saran adaylıktan çekildi...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:06:53

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe'den NBA'nin Minnesota Timberwolves takımına transfer olan Sırp basketbolcu Nemanja Bjelica, "Fenerbahçe'de oynamak benim için memnuniyetten daha fazlasıydı" dedi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sarı-lacivertli takıma 2013 yılında İspanya'nın Caja Laboral takımından transfer edilen Nemanja Bjelica, bu sezon NBA yolunu tutarak Minnesota Timberwolves takımı ile anlaştı. Yıldız oyuncu, ABD'ye gidişi ile ilgili Fenerbahçe'deki takım arkadaşlarına, koç Obradovic'e ve sarı-lacivertli taraftarlara teşekkür etti.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan 27 yaşındaki yıldız oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

"Minnesota ile yaşayacağım yeni maceram için ABD'ye gidiyorum. Orada bulunduğum süre içerisinde beni destekleyen Fenerbahçe taraftarına teşekkür ediyorum. Ayrıca Fenerbahçeli takım arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Onlar olmadan bunu başaramazdım. Koç Obradovic ve antrenörlerime de benim için yaptıkları için teşekkür borçluyum. Hepsine önümüzdeki sezon için iyi dileklerimi sunuyorum. Fenerbahçe'de oynamak benim için memnuniyetten daha fazlasıydı. Umarım neden ayrıldığımı anlarsınız. NBA benim çocukluk hayalimdi. Umarım yollarımız yine kesişir."

Fenerbahçe'den NBA'nin Minnesota Timberwolves takımına transfer olan Sırp basketbolcu Nemanja Bjelica, "Fenerbahçe'de oynamak benim için memnuniyetten daha fazlasıydı" dedi. Bje

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]