Ankara'da 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kazadaki otobüs şoförü tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ankara'da 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kazadaki otobüs şoförü tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi I_vote_lcap96%Ankara'da 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kazadaki otobüs şoförü tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ankara'da 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kazadaki otobüs şoförü tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi I_vote_lcap1%Ankara'da 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kazadaki otobüs şoförü tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ankara'da 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kazadaki otobüs şoförü tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi I_vote_lcap1%Ankara'da 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kazadaki otobüs şoförü tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ankara'da 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kazadaki otobüs şoförü tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi I_vote_lcap3%Ankara'da 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kazadaki otobüs şoförü tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ankara'da 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kazadaki otobüs şoförü tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Ankara'da 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kazadaki otobüs şoförü tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi Emniyet
Foto: Yavuz Alatan

Asuman ARANCA/ANKARA
Ankara’da 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kazadaki otobüs şoförü Savcıya ifade vermek üzere Ankara Adliyesi’ne geldi. E.A. savcılıktaki ifadesinin ardından tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi.
Edinilen bilgilere göre şofor E.A. Emniyet’teki ifadesinde “Önceki kazadan dolayı yol geçişe müsait değildi. Durdum ve yolcuları indirdim. Araç viteste iken el frenini çekerek aşağı indim. Arkadaki araçların tepki göstermesi üzerine aracı kaldırıma yanaştırmak için el frenini indirdim. Araç viteste olduğu için birden hızlandı, kontrolümden çıktı. Ambiance denilen sistemden dolayı viteste olduğumdan da fren tutmuyordu. Elimde olmadan gerçekleşti. Çok üzgünüm”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]