Trabzonspor'un yollarını ayırdığı Şota Arveladze Trabzonspor'un kendisinden istifa etmesini istediğini açıkladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Trabzonspor'un yollarını ayırdığı Şota Arveladze Trabzonspor'un kendisinden istifa etmesini istediğini açıkladı. I_vote_lcap96%Trabzonspor'un yollarını ayırdığı Şota Arveladze Trabzonspor'un kendisinden istifa etmesini istediğini açıkladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Trabzonspor'un yollarını ayırdığı Şota Arveladze Trabzonspor'un kendisinden istifa etmesini istediğini açıkladı. I_vote_lcap1%Trabzonspor'un yollarını ayırdığı Şota Arveladze Trabzonspor'un kendisinden istifa etmesini istediğini açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Trabzonspor'un yollarını ayırdığı Şota Arveladze Trabzonspor'un kendisinden istifa etmesini istediğini açıkladı. I_vote_lcap1%Trabzonspor'un yollarını ayırdığı Şota Arveladze Trabzonspor'un kendisinden istifa etmesini istediğini açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Trabzonspor'un yollarını ayırdığı Şota Arveladze Trabzonspor'un kendisinden istifa etmesini istediğini açıkladı. I_vote_lcap3%Trabzonspor'un yollarını ayırdığı Şota Arveladze Trabzonspor'un kendisinden istifa etmesini istediğini açıkladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Trabzonspor'un yollarını ayırdığı Şota Arveladze Trabzonspor'un kendisinden istifa etmesini istediğini açıkladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Trabzonspor'un yollarını ayırdığı Şota Arveladze Trabzonspor'dan ayrılık süreciyle ilgili özel açıklamalarda bulundu.

Best FM'e bağlanan Gürcü teknik adam Trabzonspor'da yemediği yemeğin hesabını ödediğini belirtti.

"Yapamadığım için ayrıldım"

Deneyimli teknik adam, "Trabzonspor kulübü istifa etmemi istedi. Trabzonspor'da yemediğim yemeğin hesabını ödemek zorunda kaldım. Yapamadığım için mutsuz ayrıldım. Yapabileceğimizi gördüm çünkü. Beşiktaş ve Galatasaray maçlarını, full stadı gördüm" ifadelerini kullandı.

"Londra'ya taşısan da bir şey olmaz"

Trabzonspor'un İstanbul'a taşınmasının doğru olmayacağını belirten Şota Arveladze, "Trabzonspor'u Londra'ya taşısan da bir şey değişmez. Trabzonspor takımını taşlamayın. Stada gelin. Bu çocukları destekleyin. Onlar Trabzonspor formasını taşıyor" dedi.

"En güzel futbolu Beşiktaş oynuyor"

Trabzonspor'un başındayken Beşiktaş ve Galatasaray maçlarında iyi oynadıklarını belirten Şota Arveladze, "Ligde en güzel futbolu Beşiktaş oynuyor. Ben de yendim onları" ifadelerini kullandı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]