Wip KoPaneL v1.9.2 (YENI)(Gelişmiş)(Güvenlikli)[Açıksız]
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Wip KoPaneL v1.9.2 (YENI)(Gelişmiş)(Güvenlikli)[Açıksız] I_vote_lcap96%Wip KoPaneL v1.9.2 (YENI)(Gelişmiş)(Güvenlikli)[Açıksız] I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Wip KoPaneL v1.9.2 (YENI)(Gelişmiş)(Güvenlikli)[Açıksız] I_vote_lcap1%Wip KoPaneL v1.9.2 (YENI)(Gelişmiş)(Güvenlikli)[Açıksız] I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Wip KoPaneL v1.9.2 (YENI)(Gelişmiş)(Güvenlikli)[Açıksız] I_vote_lcap1%Wip KoPaneL v1.9.2 (YENI)(Gelişmiş)(Güvenlikli)[Açıksız] I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Wip KoPaneL v1.9.2 (YENI)(Gelişmiş)(Güvenlikli)[Açıksız] I_vote_lcap3%Wip KoPaneL v1.9.2 (YENI)(Gelişmiş)(Güvenlikli)[Açıksız] I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı öncesi şaşırtan şampiyonluk kutlaması gelişmesi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:59

» Uğurcan Çakır cephesinden Galatasaray açıklaması geldi! Aylardır sezon sonunda imza atacağı konuşuluyordu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:53:59

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:52:41

» 22 maçlık galibiyet serisi sona erdi! Filenin Sultanları yenildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:30

» 2024 Voleybol Milletler Ligi'nde ilk maçlar oynandı! Direkt rakiplerimizden Almanya ve ABD net sonuçlarla güne damga vurdu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:31

» Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba taburcu oldu! Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:45:52

» Arka Sokaklar'a geri dönmüştü! Şevket Çoruh'un Serenay Sarıkaya göndermesi olay oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:49

» İstanbul'da milyonlarca liralık kuyumcu soygunu! Şüpheliler silahlarıyla birlikte havuzlu lüks rezidansta yakalandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:19

» Rekabet Kurulundan Google kararı! Günlük para cezası uygulanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:38:29

» Şarkıcı ve manken Ece Gürsel annesiyle pozlarını paylaştı! Sosyal medyada yorum yağdı: "Kimse inanmaz anne-kız"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:37:00

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Wip KoPaneL v1.9.2 (YENI)(Gelişmiş)(Güvenlikli)[Açıksız]

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

TimuRLenG

TimuRLenG
Egzotik Forum Kalıcı Üyesi

Arkadaşar Alıntır Emeği Geçen Ve Paylaşan Herkeze Teşşekkür Ederim. İyi, Basit Ve Güzel Olduğunu Düşündüm Ve Daha Cok Kişinin Kullanmasını İstedim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Not: Önemli olarak sistemi yükledikten sonra ayar.php'yi ayarlayınız. Kolay gelsin...[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
--Gmlerin Online Kısmı Eklenmiştir!
--Savaş Saatleri Eklenmiştir
--Clan Kaç Kişi Olduğu Eklenmiştir
--Admin Paneli Kaldırdım, Bazı Arkadaşların Endişesi Olduğu İçin
--SQL injection EkLenmiştir, Panelden Editleme Yapılmaması İçin
--Daha Sorunsuz Olmuştur Bu Versiyonu Kullanınız !!
Ayar.php'den şifrenizi Mutlaka ayarlayın.
Mevcut şifre ayarı
k.adı:gamesfor
şifre:1234
Sorunlarınızı lütfen bu başlık altından bildiriniz..
Üst kısma ve alt kısma banner eklemek düzenlemek veya silmek için kodlarınızı veriler klasöründeki reklamust.txt ve reklamalt.txt ye yazınız.

Ve Önemli Bir Not daha servera reset atarken qa kodu olarak:
Alıntı:

TRUNCATE TABLE Currentuser
Girin, Serverı Kapattığınızda Online Yerinde Bug Olmasın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Link İçin Tıkla:
KoPaneli İndirmek İçin Tıkla

şifre:
Alıntı:

ßyStemendest&ko-cuce
Ve Bir Teşekkür Yeter, Sadece Bİr Teşekkür

Ekran Görüntüsü:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 757x834 and weights 101KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 801x817 and weights 98KB.

Buda Açıklamalı, şifreli Yer İçin !!!
Alıntı:

Önemli Açıklama:Wip Panel Yazıcısı !!
Öncelikle hepinize merhabalar.. Bazılarının söylediğine göre biz wipkopanellere hususi açıklar yerleştirerek önce serverı yoklayıp sonra hacklemeye çalışıyormuşuz. Bu kesinlikle yalandır. Biz devamlı ko oynayan insanlar değiliz. Doğruyu söylersem ben çok az ko oynamış birisiyim ve şu anda bile ko oynamıyorum çünkü ko diye severek oynadığınız oyun diğer uo, wow, cabal gibi oyunların yanında çok basit bir ametör oyunu olkarak kalıyor ama bir dünya dolusu para kazanıyorlar. (Burda demek istediğim anlamayan andavallara söylüyorum ben bir kar amacı gütmüyorum sizin gibi.. amaç reklam sadece onun dışında hiçbirşey baki değildir. Ben ha sizin serverınızı hacklemişim ha hacklememişim benim için önemli bir şey değil. Ben bazen site istatistiklerinden siteye gelen linkleri kontrol ediyorum ve kuranları görüyorum. Bu benim oraya hacklemek için girdiğimi göstermez.)
Ve WipKoPaneLde 1.9.2 versiyonunda index.phpdeki alt şifreli kısımda sadece menü linkleri ve alttaki gamesfor.net link kısımlarını şifrelemiş bulunmaktayım bu sayede kendi adını panele yazanları veya linki silmek gibi bir şey olmaması içindir.
Bütün kodları kesinlikle açıktır. Tek tek hepsini inceleyin açık bir yeri varsa iletin. isterseniz diğer güvenli dedikleri panelleri indirin kullanıcı sıralama sayfasını veya clan sıralama sayfasını açın ve inceleyin userdetayı ve clangosteride aynı şekilde inceleyin...
GPL Lisansı altında yayınlanmaktadır. Açık kaynak kodludur. Hiç bir şekilde ticari amaç güdülemez. İyi Oyunlar dileriz. Unutmayınki kullanmak zorunda değilsiniz. Daha güvenli panelleri tercih edebilirsiniz..

http://www.forum-elysionke.tk

Yazar : EgzotikForum

-
-

teşekkürler

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]