Milli tenisçi İpek Soylu, "Kadınlar dünya sıralamasında ilk 100'e girmek istiyorum" dedi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Milli tenisçi İpek Soylu, "Kadınlar dünya sıralamasında ilk 100'e girmek istiyorum" dedi. I_vote_lcap96%Milli tenisçi İpek Soylu, "Kadınlar dünya sıralamasında ilk 100'e girmek istiyorum" dedi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Milli tenisçi İpek Soylu, "Kadınlar dünya sıralamasında ilk 100'e girmek istiyorum" dedi. I_vote_lcap1%Milli tenisçi İpek Soylu, "Kadınlar dünya sıralamasında ilk 100'e girmek istiyorum" dedi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Milli tenisçi İpek Soylu, "Kadınlar dünya sıralamasında ilk 100'e girmek istiyorum" dedi. I_vote_lcap1%Milli tenisçi İpek Soylu, "Kadınlar dünya sıralamasında ilk 100'e girmek istiyorum" dedi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Milli tenisçi İpek Soylu, "Kadınlar dünya sıralamasında ilk 100'e girmek istiyorum" dedi. I_vote_lcap3%Milli tenisçi İpek Soylu, "Kadınlar dünya sıralamasında ilk 100'e girmek istiyorum" dedi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Milli tenisçi İpek Soylu, "Kadınlar dünya sıralamasında ilk 100'e girmek istiyorum" dedi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Milli sporcu İpek Soylu, dünya sıralamasında ilk 100'e girmek ve "grand slam"de ana tabloya yükselen ilk Türk kadın tenisçi olmak istediğini söyledi.

ABD Açık'ta genç çiftlerde Türkiye'ye ilk grand slam şampiyonluğunu kazandıran milli tenisçi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezon için umutlu konuştu.

Yeni yıla iyi başlamak istediğini belirten İpek, "Kadınlar dünya sıralamasında ilk 100'e girmek istiyorum. Çok güzel bir sezon olacağına inanıyorum. Sürprizlerle dolu bir sezon geçeceğini düşünüyorum" dedi.

İpek, 2016 sezonunun ilk grand slam turnuvası Avustralya Açık'ta elemelerde mücadele edeceğini dile getirerek, ana tabloya kalarak bir ilki gerçekleştirmek istediğini vurguladı.

Yoluna büyükler kategorisinde devam ettiğine işaret eden kadınlar dünya sıralamasının 158. basamağındaki milli tenisçi, şöyle devam etti:

"Gençler ve büyükler arasında çok büyük fark var, seviye çok artıyor. Yeni sezonda kendimden beklentim, elemelerden çıkıp ana tablo oynamak. Bu sezon hedeflediğim çoğu şeyi başardım. İlk 100'e girdiğiniz zaman grand slam turnuvalarına ana tablodan dahil oluyorsunuz. Büyüklerde 'grand slam'de ana tabloda mücadele eden Türk kadın tenisçi yok. Bunu başaran ilk tenisçi olmayı amaçlıyorum."

"Hayalim, Serena Williams ya da Venus Williams'la maç yapmak"

İpek, Marsel'in İspanyol raket Rafael Nadal'la karşılaştığını hatırlatarak, "Benim de hayalim, Serena Williams ya da Venus Williams'la maç yapmak. O tecrübeyi elde etmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]