Özge Özpirinçci kanal yönetimi tarafından aldığı uyarıyı sosyal medya hesabından duyurdu. Burak Yamantürk ile mutlu bir beraberlik yaşayan Özge Özpirinçci aynı zamanda ekranların beğeniyle izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden’de de boy gösteriyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Özge Özpirinçci kanal yönetimi tarafından aldığı uyarıyı sosyal medya hesabından duyurdu. Burak Yamantürk ile mutlu bir beraberlik yaşayan Özge Özpirinçci aynı zamanda ekranların beğeniyle izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden’de de boy gösteriyor. I_vote_lcap96%Özge Özpirinçci kanal yönetimi tarafından aldığı uyarıyı sosyal medya hesabından duyurdu. Burak Yamantürk ile mutlu bir beraberlik yaşayan Özge Özpirinçci aynı zamanda ekranların beğeniyle izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden’de de boy gösteriyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Özge Özpirinçci kanal yönetimi tarafından aldığı uyarıyı sosyal medya hesabından duyurdu. Burak Yamantürk ile mutlu bir beraberlik yaşayan Özge Özpirinçci aynı zamanda ekranların beğeniyle izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden’de de boy gösteriyor. I_vote_lcap1%Özge Özpirinçci kanal yönetimi tarafından aldığı uyarıyı sosyal medya hesabından duyurdu. Burak Yamantürk ile mutlu bir beraberlik yaşayan Özge Özpirinçci aynı zamanda ekranların beğeniyle izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden’de de boy gösteriyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Özge Özpirinçci kanal yönetimi tarafından aldığı uyarıyı sosyal medya hesabından duyurdu. Burak Yamantürk ile mutlu bir beraberlik yaşayan Özge Özpirinçci aynı zamanda ekranların beğeniyle izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden’de de boy gösteriyor. I_vote_lcap1%Özge Özpirinçci kanal yönetimi tarafından aldığı uyarıyı sosyal medya hesabından duyurdu. Burak Yamantürk ile mutlu bir beraberlik yaşayan Özge Özpirinçci aynı zamanda ekranların beğeniyle izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden’de de boy gösteriyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Özge Özpirinçci kanal yönetimi tarafından aldığı uyarıyı sosyal medya hesabından duyurdu. Burak Yamantürk ile mutlu bir beraberlik yaşayan Özge Özpirinçci aynı zamanda ekranların beğeniyle izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden’de de boy gösteriyor. I_vote_lcap3%Özge Özpirinçci kanal yönetimi tarafından aldığı uyarıyı sosyal medya hesabından duyurdu. Burak Yamantürk ile mutlu bir beraberlik yaşayan Özge Özpirinçci aynı zamanda ekranların beğeniyle izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden’de de boy gösteriyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Özge Özpirinçci kanal yönetimi tarafından aldığı uyarıyı sosyal medya hesabından duyurdu. Burak Yamantürk ile mutlu bir beraberlik yaşayan Özge Özpirinçci aynı zamanda ekranların beğeniyle izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden’de de boy gösteriyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Özge Özpirinçci sosyal medya hesabından dizinin senaryosuyla birlikte ilginç bir paylaşımda bulundu. Özel hayatına dair keyifli kareleri hesabında paylaşmaktan geri durmayan Özge Özpirinçci, senaryonun üzerine koyduğu ve dizi çekimlerinde sürekli olarak elinde gördüğümüz telefon kılıfının fotoğrafını paylaşmıştı.
Özge Özpirinçci kanal yönetimi tarafından aldığı uyarıyı sosyal medya hesabından duyurdu. Burak Yamantürk ile mutlu bir beraberlik yaşayan Özge Özpirinçci aynı zamanda ekranların beğeniyle izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden’de de boy gösteriyor. Ozge-sli-3
Foto: Sosyal medya – Özge Özpirinçci

ÖZGE’YE KILIF UYARISI

Takipçilerinin merakını gidermek adına bu paylaşımın sebebini açıklayan Özge Özpirinçci ilginç bir yasak hakkında bilgi vermiş oldu. 40. Bölümden itibaren dizide kullandığı telefon kılıfına veda etmek zorunda kalacağını söyleyen güzel oyuncunun satırları şöyle: “Dizimizde kullandığım 100soloturk telefon kabını 40. Bölümden itibaren foxturkiye nin uyarısından dolayı kullanamayacağım, bilginize… Böyle bir uyarı neye istinaden geldi. İnanın ben de bilmiyorum.”

ÖZGE’DEN SOLO TÜRK AÇIKLAMASI

Özge Özpirinçci magazin sitelerinde haber olan telefon kılıfıyla ilgili açıklamayı yaptı. İşte Özpirinçci’nin o sözleri:
Arkadaşlar beklediğimiz açıklama geldi. Ben size durumu özetliyorum… Solotürk’ü dizimizde 40 bölüm gururla kullandık. Ancak bazı kötü niyetli kişiler benim de resimlerimi kullanarak illegal şekilde solotürk logosunu kullanıp ticari ürünler üretmeye ve bunları İnternette satmaya başlamış. Bu illegal ticari durumu önlemek ve dizimizde ticari unsura dönüşecek ögeleri kullanmamak yönündeki yasalara uygun olması bakımından böyle bir işlem yaptık. Aksine yapılan yorumlar doğru değildir. Kanalın bu konuda bir yaptırımı yoktur, işlem yasalar dikkate alınarak yapılmıştır. Malum Merkür retrosundayız… iletişim problemleri yaşayabileceğimiz dönemler bunlar. Ama durum netliğe kavuştu. Hepinizi öpüyorum.
Özge Özpirinçci kanal yönetimi tarafından aldığı uyarıyı sosyal medya hesabından duyurdu. Burak Yamantürk ile mutlu bir beraberlik yaşayan Özge Özpirinçci aynı zamanda ekranların beğeniyle izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden’de de boy gösteriyor. Ozge-ozpirincci-sli-2
Foto: Magazin arşiv – Özge Özpirinçci

SEVGİLİSİYLE MUTLULUK POZLARI

Özge Özpirinçci hayranlarına bu tarz bir uyarı yapmak için kullandığı sosyal medya hesabını daha önce de sevgilisiyle birlikte çektiği samimi pozları paylaşmak üzere kullanmıştı. Sevgilisinin burnunu ısırırken çekilmiş bir karesini hesabından paylaşan Özpirinçci, ömrümü değil burnumu yedi hashtagıyla paylaşmıştı.

SOLO TÜRK HAKKINDA

Solo Türk, Türk Hava Kuvvetleri gösteri takımının F-16 C Blok-40 jet savaş uçağını kullanarak yaptığı tek kişilik hava akrobasisine verilen isim. Ana hava akrobasisi gösteri takımı Türk Yıldızları gibi Türk pilotlarının manevra kabiliyeti ve eğitim seviyesini sunuyor. Takım ilk kez Türk Hava Kuvvetleri’nin 100. yıl etkinlikleri kapsamında muhteşem bir gösteriye imza atmıştı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]