Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. I_vote_lcap96%Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. I_vote_lcap1%Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. I_vote_lcap1%Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. I_vote_lcap3%Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Nihat Özdemir uzun yıllar Fenerbahçe Spor Kulübü'nde yöneticilik yapmıştı. Gülseren Özdemir'in vefatından sonra Fenerbahçe yayımladığı taziye mesajında Gülseren Özdemir'in Amerika'da bir hastanede tedavi gördüğünü belirtti.
Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından yayımlanan taziye mesajında şu ifadelere yer verildi:
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Fbbassagligi

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]