Özcan Deniz yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Aşktan’ adlı filmin basın gösteriminde soruları yanıtladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Özcan Deniz yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Aşktan’ adlı filmin basın gösteriminde soruları yanıtladı. I_vote_lcap96%Özcan Deniz yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Aşktan’ adlı filmin basın gösteriminde soruları yanıtladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Özcan Deniz yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Aşktan’ adlı filmin basın gösteriminde soruları yanıtladı. I_vote_lcap1%Özcan Deniz yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Aşktan’ adlı filmin basın gösteriminde soruları yanıtladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Özcan Deniz yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Aşktan’ adlı filmin basın gösteriminde soruları yanıtladı. I_vote_lcap1%Özcan Deniz yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Aşktan’ adlı filmin basın gösteriminde soruları yanıtladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Özcan Deniz yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Aşktan’ adlı filmin basın gösteriminde soruları yanıtladı. I_vote_lcap3%Özcan Deniz yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Aşktan’ adlı filmin basın gösteriminde soruları yanıtladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Özcan Deniz yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Aşktan’ adlı filmin basın gösteriminde soruları yanıtladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sinema tutkusu nedeniyle müzik piyasasına veda ettiğini belirten Özcan Deniz, “Ben en çok kazanan şarkıcılardandım. Eğer müziği bırakmasaydım, o dönemden şimdiye kadar yaklaşık 50 milyon TL kazanırdım.
Özcan Deniz yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Aşktan’ adlı filmin basın gösteriminde soruları yanıtladı. Ozcan-deniz-film-afis-ic
Sinema müziğe göre kazancı daha az olan bir sektör, bir de yapımcı olarak üstlendiğiniz riksler de cabası. Ama sinema benim için daha güzel bir ideal” diye konuştu. Yeni projelerini de anlatan Deniz, “Size 2022’ye kadar pek çok proje sayarım, durmadan film çekeceğim” dedi.
Özcan Deniz yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Aşktan’ adlı filmin basın gösteriminde soruları yanıtladı. Ozcan-deniz-sli-1

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]