Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Lokomotiv Moskova maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Lokomotiv Moskova maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap96%Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Lokomotiv Moskova maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Lokomotiv Moskova maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap1%Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Lokomotiv Moskova maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Lokomotiv Moskova maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap1%Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Lokomotiv Moskova maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Lokomotiv Moskova maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap3%Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Lokomotiv Moskova maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Lokomotiv Moskova maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Ozan Tufan'la birlikte Avrupa Ligi son 32 turunda Lokomotiv Moskova ile yapacakları maç öncesinde basın toplantısı düzenledi. İşte Pereira'nın açıklamaları:

''Yarın çok önemli bir maça çıkacağız. Bu turu geçmek için yarın alacağımız sonuç çok önemli. Kasımpaşa maçında eski görüntümüzü geri döndük. Burada yanlış olan Antalyaspor maçıydı. Orada kendi görüntümüzde değildik. Önemli olan sahada cevap vermekti. Değerimizi, isteğimizi Kasımpaşa maçında gösterdik.''

''İyi bir takımla karşılaşacağız. İyi savunma yapan, iyi hücumlar üreten bir takımla karşılaşacağız. 25 maçlık serimizde çok iyiydik. Ancak bundan 2 maç önce, Antalyaspor maçında kendi seviyemizi yansıtamadık. Ancak Kasımpaşa maçında agresfi, hırslı görüntümüze geri döndük. Yarın akşam da bu görüntü ile sahada olmak istiyoruz. Kendi oyunumuzu oynamaya çalışacağız. Taraftarımızdan baştan sona destek bekliyorum. Saha içinde mücadele etmemiz, çalışmamız gerekiyor. Maç sonunda takımımız da taraftarımız da ellerinden geleni yapsın ki birbirimizin yüzüne bakabilelim.''

''Futbol futboldur, siyaset siyasettir. Yarın sadece futbol maçı oynayacağız. İki takımda da 11 kişi sahaya çıkacak ve ellerinden geleni yapacak. İki takımın da siyaset yönünü düşündüğüne inanmıyorum. Biz yarın bir futbol maçı oynayacağız.''

''Kadromuz çok fazla sayıdan oluşan bir kadro değil. Yönetimimizle böyle bir karar aldık. Elimizdeki kadro 3 kulvarda da yeterli bir kadro. Şubat ayı bizim için birçok şeyi belirleyen bir ay olabilir. Son derece konsantre olmalıyız. Bu kulübün hedefleri için hayatımızı sahaya koymalıyız. Taraftarımız da şunu anlamalı, uğrunda mücadele ettiğimiz bu kulüp için her şeyimizi vermeliyiz.''

''Kazanırsak avantajlı oluruz ve kazanmalıyız. Ama zekamızı kullanarak oynamalıyız. Kolay bir maç olmayacak. En önemlisi kendi kimliğimizi sahaya yansıtmalıyız, dengeli ve üst düzey konsanstrasyonla oynamalıyız. Boşlukları sabırla beklemeliyiz. Kolay top kaybı yapmamalıyız ve oyununun bir kaos oyunu olmasına izin vermemeliyiz. Rakibe pozisyon vermeyi de hiç sevmem. Yarın avantaj diyorsanız, kazanamk bizim için avantaj olacaktır.''

''Avrupa Ligi'ni Boas kazandığında ben de o ekibin parçasıydım ve ben de kazandım diyebiliriz. Biz o sezon maç maç bakmıştık ve bugün de bunu yapmalıyız. Adım adım hedefler koymak daha doğru olacaktır. Şu ana kadar başarılı bir kariyerim oldu. Kupalar kazandım ve bu kupalara yenilerini eklemek istiyoruz. Umarım kalitemizi sahaya yansıtabiliriz. Hedefimiz bu turu geçebilmek. Biz o yıl 4 kupa kazanırken, maç maç hafta hafta ilerledik. Küçük hedefler, sizi büyük hedeflere götürür. Yarın son derece zorlu bir takımla karşılaşacağız, bize bir şey ikram edecek bir takım değil. Hazır olmalıyız, kuvvetli bir cevap vermeliyiz.''

''Benim Ozan'dan beklentim, yapması gerekeni yapsın. Diego'dan da bildiğini yapmasını istiyorum. Herkesin kendi kalitesi özellikleri vardır. Burada önemli olan takımın işleyişidir.''

''Kalite başka bir şey, sayı başka bir şey. Çok fazla oyuncunuz olabilir ama kaliteniz düşük olur. Sayı ile kaliteyi birbirinizden ayırmanız gerekiyor.''
Ozan Tufan ise şunları söyledi:

''Yarın bizim için zor bir maç olacak. Arkamızda taraftarımız olduğu sürece bu zorluğun altından kalkacağız. Kazanmak için, avantajı yakalamak için çıkacağız. Zor maç. Yarın çok büyük bir mücadele vereceğimize inanıyorum. 3 kulvarda da maçlarımıza devam ediyoruz Yarın da hepimiz ne yapıp yapmayacağımızı biliyoruz. İşimiz gol atmak olacak. Biz de elimizden geleni yağacağız. Her maçı basamak olarak görüyoruz, bu turu geçmemiz lazım. Bir an önce finali düşünüp hata yapmak da istemiyoruz.''

''Bildiğiniz üzere birçok bölgede oynayabiliyorum. Ama her zamanki mevkinizden ayrıldığınızda aksaklıklar olabiliyor. Benim de Fenerbahçe'de bazı maçlarımda böyle aksaklıklarım oldu. Bu yüzden gerekeni gösteremedim diyebilirim ama bundan sonra elimden geleni göstermek istiyorum. Bursaspor'da sürekli oynuyordum ama Fenerbahçe'de geniş bir kadro var, kaliteli isimler var. Bana bir şans verildiğimde en iyi seviyede oynamam gerekiyor. İyi oynadığımda hak ettiğim gibi oynatıyorlar.''

''Maç oynamamaları onlar için dezavantaj. Ben 3 maça çıkmadıktan sonra hocam beni oynatsın kendimi kötü hissederim. Onlar için çok büyük bir kayıp. Biz de bu kayıbı değerlendiriririz inşallah.''

''Burada idmanlarda hocamız bir hayli ilgileniyor. Bize taktik ve teknik olarak yön veriyor. En büyük özelliği de motivasyonu bir hayli fazla. Kasımpaşa maçından önce bize bir görsel izletti, takımı bir anda ateşledi. O yönü inanılmaz bir özellik bence. İnşallah daha çok şeyler de katar bana...''

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]