Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi adlı programda gündemi değerlendirdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi adlı programda gündemi değerlendirdi. I_vote_lcap96%Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi adlı programda gündemi değerlendirdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi adlı programda gündemi değerlendirdi. I_vote_lcap1%Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi adlı programda gündemi değerlendirdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi adlı programda gündemi değerlendirdi. I_vote_lcap1%Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi adlı programda gündemi değerlendirdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi adlı programda gündemi değerlendirdi. I_vote_lcap3%Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi adlı programda gündemi değerlendirdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Kan donduran vahşet! Eniştelerini sokak ortasında satırla katlettiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:06

» Fenerbahçeli kadın taraftar, formasını giyip Galatasaray tesislerinin önüne gitti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:04

» Bodrum'da bir mekanda gelen ücret duyanları şoke etti! Hesap sosyal medyada olay oldu: "Mekanı satın almışlar resmen"
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:02

» İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'yi taşıyan helikopter kaza yaptı! Görüntüler geldi: 'Bölgeden gelen bilgiler çok endişe verici'
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:00

» Tokat'ta bağ evindeki patlamada yeni detaylar! Yasak ilişki ihtimali üzerinde duruluyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:58

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisi öncesi kavga çıktı! Mert Hakan Yandaş ve Kerem Aktürkoğlu arasında gerilim yaşandı, polis sahaya girdi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:56

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi adlı programda gündemi değerlendirdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Demirkol, Avrupa Ligi’ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe’nin, konuk ettiği Lokomotiv Moskova’yı 2-0 yendiği maç hakkında şöyle konuştu:

‘Daha evvel 10’da 1’ini oynayamadığı oldu’

“Her zaman Fenerbahçe daha fazlasını yapabilir diyordum. Souza’nın biraz daha önde, Ozan ise bağlantı oyuncusu gibi olmalı. Souza, Baroni’ye göre daha oyun içinde. Ancak Baroni’nin bazen Alex gibi işler de yapardı. Daha evvel Fenerbahçe’nin Lokomotiv’in 10’da 1’i rakiplere karşı dünkü futbolun 10’da 1’ini oynayamadığı oldu.”

‘Son 10 yılın en iyi Fenerbahçe’si!’

“Gökhan Gönül’ün en iyi yılı ilk sezonuydu. Çıtayı öyle yükseğe koydu ki iyi oynaması yetmemeye başladı. Dün iki kanatta iyi çalıştı, Caner ve Gökhan çok iyi iş yaptı. Gökhan Gönül uluslararası bir futbolcu. Real Madrid’e koy oynar. Hadi Gönül Gönül’ü kes, kesebiliyorsan? Fakat dün Nani takımın en kötüsüydü. Mesela dün Nani mi çıkar, yoksa Van Persie mi çıkar? Kesinlikle Nani çıkmalıydı. Takımda Van Persie’yi en iyi anlayan oyuncu Caner. Pereira, Lokomotiv maçında Caner’i Hasan Ali’nin yerine bu yüzden tercih etmiştir. Fenerbahçe’nin, oyunu rakip sahaya yıkma konusunda hiç sıkıntısı yok. Ancak sonrasında sıkıntı var, oyunu domine edemiyorlar. Fazla eleştirmek istemiyorum. Son 10 yılda izlediğim en iyi Fenerbahçe futbollarından biriydi. Yani hiç pozisyon vermediler, 7 pozisyon buldular.”

‘Bir takımda Van Persie diye sorun olmaz!’

“Tabii ki santrafor gol atmayınca haneye eksi yazar ama Josef’in attığı gollerde savunmayı ileri çeken Van Persie’ydi. Pereira’yı da anlıyorum Fernandao’ya da mesaj vermek istiyor ama Van Persie yıldız oyuncu. Fenerbahçe yıldız idaresini başka türlü yapmalı. Bu adam herhangi bir adam değil. Bu adam Van Persie. Bunlardan Türkiye’ye çok az geldi. Bu adam Manchester United’a 45 milyon Euro’ya transfer oldu. Bunları anlatmaya gerek yok. Bir takımın Van Persie diye sorunu olmaz! Pereira’yı illa eleştirmem gerekirse niye Nani maç boyunca oynadı diye eleştiririm.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]