Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. I_vote_lcap96%Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. I_vote_lcap1%Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. I_vote_lcap1%Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. I_vote_lcap3%Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı öncesi şaşırtan şampiyonluk kutlaması gelişmesi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:59

» Uğurcan Çakır cephesinden Galatasaray açıklaması geldi! Aylardır sezon sonunda imza atacağı konuşuluyordu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:53:59

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:52:41

» 22 maçlık galibiyet serisi sona erdi! Filenin Sultanları yenildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:30

» 2024 Voleybol Milletler Ligi'nde ilk maçlar oynandı! Direkt rakiplerimizden Almanya ve ABD net sonuçlarla güne damga vurdu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:31

» Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba taburcu oldu! Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:45:52

» Arka Sokaklar'a geri dönmüştü! Şevket Çoruh'un Serenay Sarıkaya göndermesi olay oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:49

» İstanbul'da milyonlarca liralık kuyumcu soygunu! Şüpheliler silahlarıyla birlikte havuzlu lüks rezidansta yakalandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:19

» Rekabet Kurulundan Google kararı! Günlük para cezası uygulanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:38:29

» Şarkıcı ve manken Ece Gürsel annesiyle pozlarını paylaştı! Sosyal medyada yorum yağdı: "Kimse inanmaz anne-kız"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:37:00

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Burcu Kara 19 Şubat'ta yönetmen Fırat Parlak ile Belçika'da nikah masasına oturdu. Çift kısa bir tatilin ardından Türkiye'ye döndü.
Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. Burcu-firat1_640

Önceki gün Omurilik Felçlileri Derneği'ni ziyaret eden Burcu Kara, çektiği fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.
Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. Burcu-firat2_640

Fotoğrafın altına "Takriben ne zaman eşinden ayrılacaksın? söyle de bilelim. Saklama bunu... 3 ay? 4 ay?" şeklinde yorum yazan kullanıcı genç oyuncuyu sinirlendirdi.
Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. Burcu-firat4_640

Burcu Kara tepkisini şu şekilde dile getirdi:
"Hem beni sadece bir ünlüyüm diye takip edip, hem beni tanımayıp, üstelik böyle amacı olan bir paylaşımın altına iyi niyetten, sevgiden, saygıdan, vicdandan nasibini almamış bir mesaj paylaşabiliyosanız benim sayfamda, herkesin gözü önünde... Benim de bunu takipçilerimle paylaşmamda bir sakınca yoktur herhalde güzel gönüllü insan..."
Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. Burcu-firat3_640

"Son paylaşımıma bir bakın. Bir de altına yazılan bu yoruma bakın. Asla tahmmülüm yok artık bu kadar kötü niyetli yaratılanlara. Konuşmak bu kadar kolay olmamalı başkaları hakkında. Böyleleri nasıl bir ailede doğmuş, nasıl evlilikler görmüş bilmiyorum ama bir kadın olması, hemcinsim olması, bir anne adayı yada anne olarak bu ülkeye insan yetiştirme olasılığının olmasından bile utanç ve üzüntü duyuyorum. İyilerin ve iyi niyetlilerin elinde olmalı bu dünya. Allah böylelerinin kalbine ve aklına zenginlik versin. Yazık!"
Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çıldırttı. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi. Burcu-firat5_640

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]