Mustafa Sandal gençlik yıllarına dönünce...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Mustafa Sandal gençlik yıllarına dönünce... I_vote_lcap96%Mustafa Sandal gençlik yıllarına dönünce... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Mustafa Sandal gençlik yıllarına dönünce... I_vote_lcap1%Mustafa Sandal gençlik yıllarına dönünce... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Mustafa Sandal gençlik yıllarına dönünce... I_vote_lcap1%Mustafa Sandal gençlik yıllarına dönünce... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Mustafa Sandal gençlik yıllarına dönünce... I_vote_lcap3%Mustafa Sandal gençlik yıllarına dönünce... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mustafa Sandal gençlik yıllarına dönünce...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Mustafa Sandal gençlik yıllarına dönünce... Mustafa-sandal-hayat.jpg?v=3.0
Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla takipçilerini en özel anlarına ve anılarına götürüyorlar. Daha önce eşi Emina Sandal’ın paylaşımı sonrası ev haline tanıklık ettiğimiz Mustafa Sandal, bu defa kendi yaptığı bir paylaşımla takipçilerini 1990 yılına götürmüş.

Türk pop müziğinin kilometre taşlarından olan Mustafa Sandal 26 yıl öncesine ait bu fotoğrafta kendi tarifiyle hayallere dalmış. İşte Mustafa Sandal’ın 90 yılına ait fotoğrafının altına yazdıkları: Sene 1990! Arkadaşlar arka planda sohbette ben cd’lerin arasında kaybolmuş hayal kurmaya devam ediyorum:)

Mustafa Sandal gençlik yıllarına dönünce... Mustafa-sandal-ic

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]