Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk. I_vote_lcap96%Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk. I_vote_lcap1%Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk. I_vote_lcap1%Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk. I_vote_lcap3%Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk. Aysetolga.jpg?v=3.0
Oyuncu, iyi yaşam uzmanı, aromaterapist, anne ve dahası… Ayşe Tolga bir koltukta pek çok karpuzu taşıyan güçlü kadınlardan bir tanesi. Şimdilerde ise yeni yayımladığı kitabı  ‘İyilik Sende’ ile okuyucularının kalplerine, ruhlarına şifa oluyor.  Ayşe Tolga ile yeni kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk.
imge.balik@sozcu.com.tr

Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk. Ayse1

ENERJİMİ sporDAN ALIYORUM
İyi Yaşam Uzmanı, Yazar, Aromaterapist, Estetisyen, Girişimci, Aktivist ve Anne… Hepsine birden nasıl yetişiyor, nasıl enerjinizi koruyabiliyorsunuz?
Evet, çok fazla işime zaman ayırıyorum ama başarı çok çalışmayı gerektiriyor. “Güçlü Kadın” olmak da bunu gerektirdiğini düşünüyorum. Enerjimi korumamı ise “İyi Yaşama” borçluyum. İnsanlar spora gittikleri zaman çok yorulacaklarını düşünüyorlar fakat, ben gün içindeki enerjimi yaptığım spordan ve sağlıklı beslenmemden alıyorum.

‘İyilik Sende’ kitabı nasıl ortaya çıktı, okuyucuları neler bekliyor?
Aslında, hayatı nasıl yaşarsak onun bize o şekilde geri döneceğini keşfettiğimden beri, kendimle nasıl ilgilendiğimi, bedensel ve zihinsel şifa sistemlerini araştırdıkça, sadece aklın baş tacı edildiği günümüz dünyasından sıyrılıp, sezgilerin ve içsel seslerin bastırılmadığı kadim zamanlardaki bilgilerin ne kadar doğru, hakiki ve gerekli olduğunu anlamamla ve bu bilgileri çevremle paylaşmak istememle başladı her şey.

Sizce iyi bir yaşam nasıl olmalı?
İyi yaşamın ilk öncelikle kendini ve bedenin sevmekten geçtiğine inanıyorum. Bu da zaten beraberinde sağlıklı yaşamı getiriyor.

Sizi ilk tanıdığımız günden beri güzelliğinize güzellik katıyor, hiç yaşlanmıyorsunuz. Bunun özel bir sırrı ya da bir kürü var mı?
Düzenli ve sağlıklı beslenmemin yanında tabii ki de kendim için yaptığım karışımlarım ve egzersizlerim var. Bu sırlarımda “Youtube” kanalımda da paylaşıyorum.

Ayşe Tolga ile 'İyilik Sende' kitabını, bol enerjisini ve iyi yaşamı konuştuk. Ayse2

KENDİNİZİ ÇOK SEVİN
Sizi her zaman fit görüyoruz. Spor ve sağlıklı beslenme konusunda neler yapıyorsunuz?
Ne kadar yoğun olsam da spor yapmayı ihmal etmiyorum. Koşu ve spor hayatımın önemli parçası. Düzenli olarak fitness yapıyorum. Yediklerimiz ilacımızdır, gerçekten iyi şeyler yemeyi seviyorum. Sağlıklı beslenme konusunda da her zaman dile getirdiğim gibi; su benim vazgeçilmezimdir. Protein, yeşil sebzeler ve ara öğünlerimde de kuruyemiş tüketiyorum.

Sizden bir güzellik öğüdü istesek, bize neler söylersiniz?
Kendinizi çok sevin, kendinizi sevmekten vazgeçmeyin. Çünkü siz muhteşemsiniz. Bir de kendinizi başkalarıyla asla kıyaslamayın, çünkü siz dünyada tek ve eşsizsiniz. Vücut ölçüleriniz de, bedeniniz de, kadınlığınız da, güzelliğiniz de hiç kimse ve hiçbir şey ile kıyaslanamaz. Siz de izin vermemelisiniz.

Gardrobunuzun favori bir parçası nedir? Modayı takip eder misiniz yoksa kendi modasını kendi yaratanlardan mısınız?
Gardrobum zamansız klasik parçalar ve trendin gözde parçaları arasında gibip gelir. Ben modanın insanın kendi çizgisi ve kendine yakışan olduğunu uzun zaman önce kendi yanlış seçimleri ve boş yere harcadığı paralar ile deneyimlemiş biriyim.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]