Ali Ağaoğlu, tanıtımını yaptığı yeni projesinin toplantısında yaptığı Taksim esprisi tartışmalara neden oldu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ali Ağaoğlu, tanıtımını yaptığı yeni projesinin toplantısında yaptığı Taksim esprisi tartışmalara neden oldu. I_vote_lcap96%Ali Ağaoğlu, tanıtımını yaptığı yeni projesinin toplantısında yaptığı Taksim esprisi tartışmalara neden oldu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ali Ağaoğlu, tanıtımını yaptığı yeni projesinin toplantısında yaptığı Taksim esprisi tartışmalara neden oldu. I_vote_lcap1%Ali Ağaoğlu, tanıtımını yaptığı yeni projesinin toplantısında yaptığı Taksim esprisi tartışmalara neden oldu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ali Ağaoğlu, tanıtımını yaptığı yeni projesinin toplantısında yaptığı Taksim esprisi tartışmalara neden oldu. I_vote_lcap1%Ali Ağaoğlu, tanıtımını yaptığı yeni projesinin toplantısında yaptığı Taksim esprisi tartışmalara neden oldu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ali Ağaoğlu, tanıtımını yaptığı yeni projesinin toplantısında yaptığı Taksim esprisi tartışmalara neden oldu. I_vote_lcap3%Ali Ağaoğlu, tanıtımını yaptığı yeni projesinin toplantısında yaptığı Taksim esprisi tartışmalara neden oldu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ali Ağaoğlu, tanıtımını yaptığı yeni projesinin toplantısında yaptığı Taksim esprisi tartışmalara neden oldu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Ali Ağaoğlu, tanıtımını yaptığı yeni projesinin toplantısında yaptığı Taksim esprisi tartışmalara neden oldu. Aliagoglubuyuk.jpg?v=3.0
Ali Ağaoğlu’nun ‘Ağaoğlu Central Park İstanbul’ adını alan projesini tanıtırken toplantı sırasındaki açıklamaları sosyal medyanın gündemine oturdu. Ağaoğlu, Taksim saldırıları sonrası ‘ortanca’ hanımını ve oğlunu oraya götürdüğünü, ‘fakir’lerin karanfil, kendisinin ise gül koyduğunu’ söyleyerek tartışma yaratacak bir açıklama yaptı.
15 yıldan bu yana İstiklal Caddesi’ne gitmediğini belirten Ağaoğlu, “O gün de benim ortanca hanımın doğum günüydü. Ona sözüm vardı, Boğaz’a yemeğe götürecektim. Bir anda aklıma şey geldi. Açıkçası kanıma dokundu. Aldım hanımı, oğlanı da aldım. Aşağı yukarı 15 senedir de ben İstiklal Caddesi’ne hiç gitmemiştim. Hem benim için güzel bir nostalji oldu. Gittim, hanımla, çocukla olayın olduğu yere. Millet fakir, karanfil bırakıyor. Ben gül bıraktım” dedi. Ağaoğlu’nun Taksim saldırısı ile ilgili söyledikleri sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.
Ali Ağaoğlu, tanıtımını yaptığı yeni projesinin toplantısında yaptığı Taksim esprisi tartışmalara neden oldu. Aliagaogluic1

İŞTE AĞAOĞLU’NA GELEN TEPKİLER

Metin Uca: Kendi eli ile saygınlığını s..p sıvama uzmanı

Ece Erken: Ali Ağaoğlu…ortanca hanım sözüne mi yoksa zengin-fakir ayırımı yapan kötü,gereksiz esprisine mi!ayıp desem bilemedim…

Pelin Batu: Paranın adam etmediğini bize bir kez daha gösteren Ali Ağaoğlu’na teşekkür ederim! #DindarDeğilSapıkNesil

Cem Arslan: Ortanca sevgilimle istiklal’e cikip, ortanca serpecegim etrafa, katilmak isteyen fakir varsa gelsin

Ayşe Arman: Gunaydin… Bu ne rezillktir ya!!! Bugungazeteye de yazdim… ‘Ortanca Hanim’ ne demek ya! Demek ki bunun küçüğü de var, büyüğü de… Kaç eşi var bu beyefendinin? Bu ülkede, erkeklerin kaç karısı olabiliyor? Biz bir tane olabiliyor diye biliyoruz ama anlaşılan yanlış biliyoruz…

Atilla Taş: Fakirin kuru karanfili, her gülden daha güzeldir. Gönülden vermiyorsun eğer, o gül değil, sırf dikendir!

Leyla Alaton: Sözün bittiği yerdeyiz…

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]