Başbakan Ahmet Davutoğlu Ürdün ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Başbakan Ahmet Davutoğlu Ürdün ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_lcap96%Başbakan Ahmet Davutoğlu Ürdün ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Başbakan Ahmet Davutoğlu Ürdün ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_lcap1%Başbakan Ahmet Davutoğlu Ürdün ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Başbakan Ahmet Davutoğlu Ürdün ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_lcap1%Başbakan Ahmet Davutoğlu Ürdün ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Başbakan Ahmet Davutoğlu Ürdün ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_lcap3%Başbakan Ahmet Davutoğlu Ürdün ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Başbakan Ahmet Davutoğlu Ürdün ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Başbakan Davutoğlu, basın mensuplarına açıklama yaptığı sırada bugün IŞİD’in açtığı ateş sonucu Kuzey Irak’ta şehit düşen Üsteğmen İsmail Cazgır’ın ailesiyle telefonda görüştü. Başbakan Davutoğlu telefonda, “Allah sabır ihsan eylesin. Bu metin tavrınız bize en büyük destek, kahraman bir askerimizdi. Döndüğümde sizi ziyaret edeceğim. Hayırlı akşamlar” dedi.

Davutoğlu, telefon görüşmesi sonrası ise “En zor görüşmeler şehit aileleriyle oluyor. Bir kez daha üsteğmenimize allahtan rahmet diliyorum” dedi.
aşanan bu telefon görüşmesi bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük tepki çekti

İşte atılan bazı tweetler:

Başbakan Davutoğlu canlı yayında şehit olan Üsteğmenin ailesiyle telefonda konuşuyor gösteriş yapmanın lüzumu yok halka oynamayın.

— figen çetin (@figenetin) 26 Mart 2016

Başbakan Davutoğlu neden canlı yayında şehit ailesi ile konuşarak şov yapıyor?
Şehit haberine yayın yasağı koyan da siz değil misiniz?

— HMT (@HMT_08) 26 Mart 2016

canlı yayındaki rezaleti izliyor musunuz ? bşbkn şehit ailesi ile telefonda konuşuyor… #içimkaldırmıyor artık.

— Özlem Gürses (@OzlemGurses) 26 Mart 2016

Davutoğlu kameralar önünde şehit ailesi ile telefonda görüşme yapmış. Nasıl bir vicdandır bu be adam? Demagoji yapmakta sınır tanımıyorsunuz

— Furkan Çaşmaz (@furkancasmaz) 26 Mart 2016

Bülent İŞBİLEN ‏@bulentisbilen
Kötü bir prova olabilirdi ama vizyona çıktı! Davutoğlu’ndan şehit babasına canlı yayında taziye!Bunun reklamı olmaz

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]