Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Demba Ba, kalbindeki en özel kulübün Beşiktaş olduğunu söyledi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Demba Ba, kalbindeki en özel kulübün Beşiktaş olduğunu söyledi. I_vote_lcap96%Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Demba Ba, kalbindeki en özel kulübün Beşiktaş olduğunu söyledi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Demba Ba, kalbindeki en özel kulübün Beşiktaş olduğunu söyledi. I_vote_lcap1%Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Demba Ba, kalbindeki en özel kulübün Beşiktaş olduğunu söyledi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Demba Ba, kalbindeki en özel kulübün Beşiktaş olduğunu söyledi. I_vote_lcap1%Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Demba Ba, kalbindeki en özel kulübün Beşiktaş olduğunu söyledi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Demba Ba, kalbindeki en özel kulübün Beşiktaş olduğunu söyledi. I_vote_lcap3%Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Demba Ba, kalbindeki en özel kulübün Beşiktaş olduğunu söyledi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Euroleague'in tanınmış hakemlerinden Matej Boltauzer, Partizan-Monaco maçı sonrası Belgrad Havalimanı'nda 221 Euro değerinde parfüm çalarken güvenlik tarafından suçüstü yakalandı. Eski Baskonia oyuncusu Matt Janning'in "Bu adam yıllardır çalıyor" paylaşım
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:19:55

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:17:36

» Galatasaray transfer bombasını patlatıyor! Sarı-Kırmızılılar Arda Güler'in takımdaki en yakın arkadaşı David Alaba'yı transfer ediyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:15:46

» Mauro Icardi'nin talipleri artıyor! Bu kez İtalyanlar kancayı taktı... 'Burada evi bile hazır'
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:15:10

» Dursun Özbek'ten canlı yayında açık açık Erden Timur itirafı! "Fikir ayrılığımız var"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:14:35

» Galatasaray İlkay Gündoğan'a sonunda kavuşuyor! Sarı-Kırmızılılar Barcelona'daki krizden faydalanacak... Artık kesinleşti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:13:23

» Herkes kararını merakla bekliyordu! Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkanlığına yeniden aday olduğunu resmen açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:11:53

» Avrupa basını Aziz Yıldırım'ı konuşuyor! Mourinho vaadi sonrası tüm dünya şaştı kaldı: Fenerbahçe'ye yakın
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:11:17

» Galatasaray taraftarlarından Fenerbahçe maçı için yoğun talep! Biletler karaborsaya düştü fiyatı görenler inanamıyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:10:17

» Fenerbahçe'de Mourinho yarışı! Şimdi de Ali Koç harekete geçti, ilk teklif yapıldı bile...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:09:20

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Demba Ba, kalbindeki en özel kulübün Beşiktaş olduğunu söyledi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Beşiktaş’ın geçen sezon Chelsea’den 6 milyon Euro’ya transfer ettiği Senegalli golcü Demba Ba, France Football dergisine verdiği röportajda çok çarpıcı ifadeler kullandı.

Mourinho'ya kırgın!

2013’ün Eylül ayında, transferin son gününde Arsenal’e transferinin Mourinho tarafından engellendiğini anlatan Ba, “Kulübe tekrar geri döndüğü seneydi. Bu transferin benim için çok iyi olacağını düşünüyordum. Transferin son gününde gerçekleşecekti. Paris’teydim ve Arsenalli yetkililer bana transferin gerçekleşmek üzere olduğunu söylemişlerdi. Sonra sağlık kontrolü için Londra’ya geldiğimde Mourinho’nun bu transferi engellediğini öğrendim. Arsenal Mesut Özil’i transfer etmişti ve o Arsenal’in daha da güçlenmesini istemiyordu. Teknik direktör olarak bu kararını anlayabiliyordum ama bir oyuncu olarak beni gerçekten üzmüştü” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş için duygu dolu sözler!

Yıldız forvet kariyerindeki ikinci dönüm noktası olarak ise Beşiktaş’a transferini gösteriyor: “Sezonun sonlarına doğru Liverpool gibi ekiplere attığım gollerden sonra Mourinho bana gelip beni takımda tutmak istediğini ve gelecek sezon bana daha çok forma giyme şansı vereceğini söyledi. Ama tatilden döndüğümde kararımı vermiştim. Bir önceki sezondan farklı olacağını düşünmüyordum. Sonunda sadece Diego Costa geldi ve aslında daha fazla süre alma şansı bulabilirdim. Fakat Beşiktaş’ı seçmek kariyerimde verdiğim en önemli kararlarından bir tanesiydi. Oraya gittiğim şanslıyım. Oynadığım tüm kulüpler arasında kalbimdeki bir numaralı yer Beşiktaş’a ait.”

Demba Ba, Beşiktaş’ta yaşadıklarını ise şöyle anlatıyor: “Bugün bile benle taraftarlar arasında inanılmaz bir bağ var. Bir keresinde bir oda dolusu insanın benim adıma şarkı yazdıkları videoyu bana izlettiler. Transferimden bir yıl sonra bile hala benim adıma tezahüratlar yapıyorlar, bu gerçekten çok özel. Onların bana verdiklerini hayatımda kimse bana vermedi.”

Beşiktaş formasını bir sene terleten Ba, sezon başında 13.5 milyon Euro bedelle Shanghai Shenhua’nın yolunu tutmuştu. 

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]