Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı. I_vote_lcap96%Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı. I_vote_lcap1%Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı. I_vote_lcap1%Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı. I_vote_lcap3%Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Arnavutköy Balıkçısı’nda kalabalık bir arkadaş grubu ile bir araya gelen Elçin Sangu, mekan çıkışında kendisi bekleyen gazetecileri görünce şaşkınlık yaşadı. Uzun süredir ekranlarda olan ve dışarıda görüntü vermek istemeyen Sangu, “Arkadaşlar hepinize merhaba, sizi bu kadar kalabalık görünce çok şaşırdım” dedi. Yalnız başına gazetecilerin sorularını yanıtlayan Elçin Sangu, “Dizimiz çok iyi gidiyor, inşallah gelecek sezonda ekranda olmak istiyoruz” dedi.

Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı. Elcin-sangu-ic 

BİKİNİ KORKUSU
Rol aldığı dizide yıldızı parlayan ve herkes tarafından tanınan Elçin Sangu, “Hayatımda çok şey değişti, hayranlarım gördüğü zaman sarılıyor. Beni rahatsız edecek derecede bir şey ile karşılaşmadım” dedi.
Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı. Elcin-sangu-ic-2

Dizinin finale girmesi ile yaz tatiline çıkacağını belirten Sangu, bikinili görüntü vermekten korktuğunu belirtti. Güzel oyuncu, “Bodrum veya Çeşme’ye gitmem, orada sizden kaçış yok. Ben bikinili görüntü vermekten korkuyorum” diyerek oradan sevgilisi Özdiken ile oradan ayrıldı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]