Serenay Sarıkaya, InStyle dergisinin Mayıs sayısının konuğu oldu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Serenay Sarıkaya, InStyle dergisinin Mayıs sayısının konuğu oldu.  I_vote_lcap96%Serenay Sarıkaya, InStyle dergisinin Mayıs sayısının konuğu oldu.  I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Serenay Sarıkaya, InStyle dergisinin Mayıs sayısının konuğu oldu.  I_vote_lcap1%Serenay Sarıkaya, InStyle dergisinin Mayıs sayısının konuğu oldu.  I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Serenay Sarıkaya, InStyle dergisinin Mayıs sayısının konuğu oldu.  I_vote_lcap1%Serenay Sarıkaya, InStyle dergisinin Mayıs sayısının konuğu oldu.  I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Serenay Sarıkaya, InStyle dergisinin Mayıs sayısının konuğu oldu.  I_vote_lcap3%Serenay Sarıkaya, InStyle dergisinin Mayıs sayısının konuğu oldu.  I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Serenay Sarıkaya, InStyle dergisinin Mayıs sayısının konuğu oldu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

İkimizin Yerine filmi için Amerika’dan İstanbul’a dönen Serenay Sarıkaya, film ile ilgili duygularını şöyle anlattı: “Senaryoyu okuduğumda Amerika’daydım ve beni çok etkilemişti. Çok kısa bir sürede çekilip, bitirileceği söylendiği için ben de Türkiye’ye döndüm ve sette buldum kendimi. Sinema alanında ilk defa böyle bir karakteri göğüsledim. Kendime çok yakın buldum. 18 yaşındaki bir genç kızın, genç bir kadına dönüşmesiyle ilgili büyüme ve yol hikayesi aslında. Bu süreç bana bir şekilde dokunduğu için çok güzel hissettirdi.”
KEREM PROFESYONEL BİR İNSAN

Oyuncu “10 yıl sonrasının hayalini kurduğunuzda kendinize neler eklemek istiyorsunuz?” sorusuna ise şu cevabı veriyor, “Benim amacım geçici bir popülarite yakalamak değil. Hayallerimi hep çok büyük tuttum.” Kerem Bürsin’le ilişkisini ise şöyle tanımlıyor, “Kerem çok profesyonel bir insan. İkimiz de işi ve özel hayatı çok doğru ve güzel bir şekilde ayırabiliyoruz. Birbirimizi gerçekten daha iyi anlama, daha iyi tanıma fırsatımız oldu.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]