Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti. I_vote_lcap96%Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti. I_vote_lcap1%Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti. I_vote_lcap1%Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti. I_vote_lcap3%Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Gecenin ilerleyen saatlerine doğru Cinayetler Kumpanyası’nın oyuncularından Burcu Kara çıkış kapısında görüldü. Gazetecileri karşısında görünce bir anlık şaşkınlığını gizleyemeyen güzel Kara, dışarıda kendisini almaya gelen eşi Fırat Parlak’ı bekletmek istemese de, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Burcu-kara-ic-8

Oyun hakkında konuşan Kara ” bu gece Eğlenceli cinayetler kumpanyasının son gecesiydi çok güzel bir projeydi benim için inşallah devamı gelir. Bu gecede bizleri yalnız bırakmayan misafirlerimize de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Burcu-kara-ic-44 

YAPTIRDIĞI OKULLAR HAKKINDA KONUŞTU
Burcu Kara’ya geçtiğimiz yıllarda annesi ve babası için Kars’ta yaptırdığı okullar ile ilgili soru yöneltilmesi üzerine ” Haberler doğru arkadaşlar, ama ben okulları yaptıralı baya bir zaman oluyor, birisi annemin diğeri ise babamın ismini taşıyor.
Okan Bayülgen'in yazıp yönettiği , ''Eğlenceli cinayetler Kumpanyası''nın final gecesi Etiler Sahne İstanbul'da yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Burcu-kara-ic

Benim için çok büyük bir mutluluktu bu okulları yaptırmak, bu sebeple ailemin ismini de yaşatmış olacağım, zaten onlarda öğretmen oldukları için çok istemişlerdi” dedi. Güzel oyuncu bu hareketiyle ilk olarak babası Ali Kara adına Selim’de Koyunyurdu Ali Kara Ortaokulu’nu, ardından da Kağızman’da annesi adına Çilehane Fatma Kara İlköğretim Okulu’nu yaptırarak ailesini sevindirmiş oldu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]