Galatasaray, Uruguaylı kaleci Fernando Muslera'yı satmayı düşünüyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray, Uruguaylı kaleci Fernando Muslera'yı satmayı düşünüyor. I_vote_lcap96%Galatasaray, Uruguaylı kaleci Fernando Muslera'yı satmayı düşünüyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray, Uruguaylı kaleci Fernando Muslera'yı satmayı düşünüyor. I_vote_lcap1%Galatasaray, Uruguaylı kaleci Fernando Muslera'yı satmayı düşünüyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray, Uruguaylı kaleci Fernando Muslera'yı satmayı düşünüyor. I_vote_lcap1%Galatasaray, Uruguaylı kaleci Fernando Muslera'yı satmayı düşünüyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray, Uruguaylı kaleci Fernando Muslera'yı satmayı düşünüyor. I_vote_lcap3%Galatasaray, Uruguaylı kaleci Fernando Muslera'yı satmayı düşünüyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray, Uruguaylı kaleci Fernando Muslera'yı satmayı düşünüyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Galatasaray'ın tecrübeli file bekçisi Fernando Muslera önceki gün ' Teklif var diyorlar ama yok, sanıyorum teklifler gazetecilere geliyor. Tek Gerçek Galatasaray, iki yıl daha buradayım' açıklaması yapmıştı.

Galatasaray yönetimine şu ana kadar Muslera ile ilgili hiçbir teklif gelmedi. Sarı - kırmızılı yönetim ise Muslera'ya gelecek teklifleri beklemeye başladı. Yönetim Fernando Muslera'nın menajeri Daniel Fonseca'ya "Eger ciddi bir teklif varsa, Muslera'yı satabiliriz" demesi üzerine tecrübeli menajer Uruguaylı kaleci için takım bakmaya başladı.
Galatasaray'ın bu sezon kötü bir grafik çizip şampiyon olamaması ve Fernando Muslera'nın formda olmaması gibi nedenlerden dolayı Uruguaylı kaleciye 20 milyon Euro gibi tekliflerin gelmesi hayal gibi gözüküyor.

Galatasaray yönetimi 10-12 milyon euro arası teklif yapan takımlarla pazarlık yapmaya hazırlanıyor. UEFA planlaması gereği bütçesini kısmak zorunda olan Galatasaray, Muslera'nın fiyatını 8 milyon euroya kadar çekebileceği düşünülüyor.

Yönetimin bu politikasında ise Muslera'nın alacağı ücretten kurtulma politikası da var. Uruguaylı gelecek sezon 3 milyon 575 bin euro garanti para alacak. Yine 20 bin euro da maç başı var...
40 maç oynarsa Muslera, 4 milyon 375 bin euroya geliyor. Satılırsa, yaklaşık 4.5 milyon euroluk bir yükden de Aslan kurtulmuş olacak. Plan ise hazır. Gaziantep ile yollarını ayıran ve ligi çok iyi tanıyan Karcemarskars 1 milyona imza atmaya hazır.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]