Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'daki saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'daki saldırıyla ilgili açıklama yaptı. I_vote_lcap96%Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'daki saldırıyla ilgili açıklama yaptı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'daki saldırıyla ilgili açıklama yaptı. I_vote_lcap1%Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'daki saldırıyla ilgili açıklama yaptı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'daki saldırıyla ilgili açıklama yaptı. I_vote_lcap1%Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'daki saldırıyla ilgili açıklama yaptı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'daki saldırıyla ilgili açıklama yaptı. I_vote_lcap3%Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'daki saldırıyla ilgili açıklama yaptı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'daki saldırıyla ilgili açıklama yaptı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fransa'nın Nice kentindeki saldırıyla ilgili, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kınama mesajı geldi.
"İnsanlık dışı saldırıyı şiddetle kınıyorum. Terörün dini, ırkı ve milliyeti yoktur. Bu hunharca eylemi gerçekleştirenlerin de insanlıkla bir ilgisi yoktur. Bu barbarların esas itibariyle bu dünyada bir yeri de yoktur ve olmamalıdır." diyen Erdoğan şunları kaydetti:

"Pek çok terör saldırısına maruz kalmış bir ülke olarak, Fransa’yı ve Fransız halkının duygularını gayet iyi anlıyoruz. Terör saldırısı olduğu değerlendirilen bu barbarca eylem, terörizme karşı kararlı ve tutarlı bir mücadele verilmesi zaruretini bir kez daha ortaya koymuştur.

Terör karşısında ikircikli tutum sergileyen herkesin, Fransa’yı hedef alan bu son saldırıdan gerekli dersleri çıkarmalarını bekliyoruz. Terör örgütleri için Türkiye ile Fransa’nın, Irak ile Belçika’nın, Suudi Arabistan ile Amerika’nın bir farkının
olmadığını artık hep birlikte görmeliyiz."

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]