Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan 'kilo aldı' haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan 'kilo aldı' haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. I_vote_lcap96%Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan 'kilo aldı' haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan 'kilo aldı' haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. I_vote_lcap1%Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan 'kilo aldı' haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan 'kilo aldı' haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. I_vote_lcap1%Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan 'kilo aldı' haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan 'kilo aldı' haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. I_vote_lcap3%Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan 'kilo aldı' haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Ergin Ataman'a skandal tehdit! Böyle cevap verdi: ‘Ben Türk'üm bana hiçbir şey yapamazsınız!’
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:15:53

» Ergin Ataman, Panathinaikos'u Final Four'a yükselterek adını tarihe yazdırdı!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:14:54

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:14:18

» TBF resmen açıkladı! Yeni sezonda yabancı kuralını değiştirdi
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:13:46

» Galatasaray'ın eski oyuncusu Jo Alves, takım otobüsünde tutuklandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:11:40

» Galatasaray'a UEFA'dan kötü haber geldi! Ret yediler...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:11:07

» Erden Timur'dan flaş açıklama! ''Dursun Özbek ile farklı düşündüğümüz için yönetimde yokum''
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:10:39

» Fenerbahçe taraftarı bu haberle çok heyecanlandı! Aziz Yıldırım'dan adaylık hamlesi, talimatı verdi
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:08:41

» Yeni sezonun bombası şimdiden patlayabilir! Fenerbahçe'nin yıldızı Michy Batshuayi için Galatasaray iddiası...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:07:32

» Fenerbahçe'de Ali Koç, 1 dönem daha başkanlığa devam etme kararı aldı! Sadettin Saran adaylıktan çekildi...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:06:53

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan 'kilo aldı' haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Farah Zeynep Abdullah, “Kilo aldığı için diyet yapıyor” haberlerine sitem etti. ‘Sultan’ rolü için kilo vereceği haberleri üzeriene güzel oyuncu Instagram sayfasından, “Kilomdan ve vücudumdan çok memnunum” yazdı.
Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan 'kilo aldı' haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. Farah

Kedisiyle fotoğraf paylaşan Abdullah fotoğrafa şu notu düştü:
“Merhabalar herkese! Bütün yaz magazin haberi diye ünlü bikinili kadınlar izliyoruz. Çok ayıp bence artık başkalarının kilosuyla, vücuduyla ilgili konuşmak. Röntgencilik gibi çekilmiş eski fotoğraflari bir şey bulamayınca yalan haberle tekrar servis etmek? Haber servis ediyorum diye doğrulatmadan dedikoduyu haber yapmak? Yok ışık kötüydü, yok duruş kötüydü demiyeceğim. Ben çok memnunum kilomdan, vücudumdan. Kaldı ki şişmanım diyelim, kaldı ki vücudum medyanın dayattığı güzellik görüşüne uymuyor diyelim, ee? Bundan tam olarak kime ne? Ben aynı zamanda medya da okumuş biri olarak şunu söylemek istiyorum, boş verin kızlar kimin ne dediğini, medyanın size dayattıklarını! Benim vücudum, benim kilom, benim hayatim☺️ kadınlar olarak maruz kaldığımız bu şekilciliğin bir gün son bulması dileğiyle.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]