Fenerbahçe'de yönetim, istenmeyen adam ilan edilen Vitor Pereira'yı göndermek için her yolu deneiyor ancak tek sorun Portekizli teknik adamın tazminatı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe'de yönetim, istenmeyen adam ilan edilen Vitor Pereira'yı göndermek için her yolu deneiyor ancak tek sorun Portekizli teknik adamın tazminatı.  I_vote_lcap96%Fenerbahçe'de yönetim, istenmeyen adam ilan edilen Vitor Pereira'yı göndermek için her yolu deneiyor ancak tek sorun Portekizli teknik adamın tazminatı.  I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe'de yönetim, istenmeyen adam ilan edilen Vitor Pereira'yı göndermek için her yolu deneiyor ancak tek sorun Portekizli teknik adamın tazminatı.  I_vote_lcap1%Fenerbahçe'de yönetim, istenmeyen adam ilan edilen Vitor Pereira'yı göndermek için her yolu deneiyor ancak tek sorun Portekizli teknik adamın tazminatı.  I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe'de yönetim, istenmeyen adam ilan edilen Vitor Pereira'yı göndermek için her yolu deneiyor ancak tek sorun Portekizli teknik adamın tazminatı.  I_vote_lcap1%Fenerbahçe'de yönetim, istenmeyen adam ilan edilen Vitor Pereira'yı göndermek için her yolu deneiyor ancak tek sorun Portekizli teknik adamın tazminatı.  I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe'de yönetim, istenmeyen adam ilan edilen Vitor Pereira'yı göndermek için her yolu deneiyor ancak tek sorun Portekizli teknik adamın tazminatı.  I_vote_lcap3%Fenerbahçe'de yönetim, istenmeyen adam ilan edilen Vitor Pereira'yı göndermek için her yolu deneiyor ancak tek sorun Portekizli teknik adamın tazminatı.  I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe'de yönetim, istenmeyen adam ilan edilen Vitor Pereira'yı göndermek için her yolu deneiyor ancak tek sorun Portekizli teknik adamın tazminatı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Geçen sezonu hayal kırıklığı ile kapatan Fenerbahçe bu sezona da kötü başladı. Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Monaco'ya kötü futbol sonrası elenen Sarı-Lacivertlilerde oklar Vitor Pereira'ya çevrildi. Yıllık 2.5 milyon Euro alan Portekizli, gönderilmesi durumunda 2.5 milyon euro da tazminat almak zorunda.. Yani Pereira'yı kovmanın bedeli toplam 5 milyon euro..

Dün Fenerbahçe taraftarının sosyal medyada yaptığı Pareira'yı kovun isimli kampanya Twitter'da Dünya sıralamasına kadar girdi. Taraftarın ortak sesi ise Vitor Pereira varsa biz yokuz görüşünde birleşti.

Taraftarın bu baskısına rağmen Vitor Pereira'nın ''İstifa etmiyorum, çok istiyorsanız kovarsınız' dediği öğrenildi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]