Galatasaray'ın el sıkıştığı Fransız yıldız Lassana Diarra'nın, birçok teklifi reddettiği ortaya çıktı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray'ın el sıkıştığı Fransız yıldız Lassana Diarra'nın, birçok teklifi reddettiği ortaya çıktı. I_vote_lcap96%Galatasaray'ın el sıkıştığı Fransız yıldız Lassana Diarra'nın, birçok teklifi reddettiği ortaya çıktı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray'ın el sıkıştığı Fransız yıldız Lassana Diarra'nın, birçok teklifi reddettiği ortaya çıktı. I_vote_lcap1%Galatasaray'ın el sıkıştığı Fransız yıldız Lassana Diarra'nın, birçok teklifi reddettiği ortaya çıktı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray'ın el sıkıştığı Fransız yıldız Lassana Diarra'nın, birçok teklifi reddettiği ortaya çıktı. I_vote_lcap1%Galatasaray'ın el sıkıştığı Fransız yıldız Lassana Diarra'nın, birçok teklifi reddettiği ortaya çıktı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray'ın el sıkıştığı Fransız yıldız Lassana Diarra'nın, birçok teklifi reddettiği ortaya çıktı. I_vote_lcap3%Galatasaray'ın el sıkıştığı Fransız yıldız Lassana Diarra'nın, birçok teklifi reddettiği ortaya çıktı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray'ın el sıkıştığı Fransız yıldız Lassana Diarra'nın, birçok teklifi reddettiği ortaya çıktı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Lokomotiv Moskova, Lassana Diarra için Spartak Moskova ile 8 milyon euroya anlaştı. 31 yaşındaki futbolcu bu teklifi reddederken, Müslüman olduğunu söyleyerek, “Rusya bana hitap eden bir yer değil. Benim derdim para değil. Galatasaray ve Türkiye beni heyecanlandıyor” dedi.

Galatasaray Yönetimi, Lassana Diarra transferine odaklanırken, Fransız futbolcu daha İstanbul’a gelmeden takdir toplayan bir harekete imza attı. Sarı-kırmızılılar, Marsilya ve Diarra ile anlaşırken, oyuncunun Lokomotiv Moskova ile arasındaki problemi çözmesini beklemeye koyulmuştu.

Moskova ekibinden izinsiz ayrıldığı için FIFA’nın 10 milyon euro ceza verdiği yıldız oyuncu, bu sorunu çözmek için uğraşırken, başka bir Rus kulübü Spartak 8 milyon euro karşılığında Lokomotiv ile anlaştı. Ancak Diarra Rusya’ya dönmek istemediğini yineledi.

Bu anlaşmanın sağlanmamasının gerekçesini Galatasaray Yönetimi’ne de anlatan Diarra, “Rusya bana hitap eden bir yer değil. Ben Müslüman bir futbolcuyum ve oradaki yaşantı beklediğim gibi olmadı. Bu yüzden Türkiye ve Galatasaray fikri bana cazip geliyor. Son yaşanan olaylar tedirgin etti ama her şey yoluna girdi. Derdim para kazanmak değil” dedi.

Öte yandan Sportif AŞ Üyesi Mehmet Özbek ile Sportif Direktör Cenk Ergün’ün Diarra ve menajeri ile yaptığı görüşmede paranın konuşulmadığı ortaya çıktı. Marsilya’da “İstediği kulübe serbest gidebilir” maddesi bulunan Fransız oyuncunun, Lokomotiv ile arasındaki sorunu çözmesinin ardından bir rakam talep edeceği bildirildi. Buna rağmen sarı­kırmızılılar 3 senelik sözleşme ve yıllık 4 milyon euroluk bir teklif hazırladı. Bonuslarla beraber Diarra’nın yıllık kazancı 5 milyon euroyu bulacak.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]