Msn’de Biri Beni Blockladımı Sildimi Nasıl Öğrenirim
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Msn’de Biri Beni Blockladımı Sildimi Nasıl Öğrenirim I_vote_lcap96%Msn’de Biri Beni Blockladımı Sildimi Nasıl Öğrenirim I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Msn’de Biri Beni Blockladımı Sildimi Nasıl Öğrenirim I_vote_lcap1%Msn’de Biri Beni Blockladımı Sildimi Nasıl Öğrenirim I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Msn’de Biri Beni Blockladımı Sildimi Nasıl Öğrenirim I_vote_lcap1%Msn’de Biri Beni Blockladımı Sildimi Nasıl Öğrenirim I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Msn’de Biri Beni Blockladımı Sildimi Nasıl Öğrenirim I_vote_lcap3%Msn’de Biri Beni Blockladımı Sildimi Nasıl Öğrenirim I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Msn’de Biri Beni Blockladımı Sildimi Nasıl Öğrenirim

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bu aralar bu soru çok fazla sorulmaya başladı bende bu konuya dökümanla açıklık getirmeye çalışayım.

Msn’de sizi blocklayan bir kişiyi göremezsiniz. Çünkü msn bunu yasaklamış . Hiçkimse blockladığı adamın onu blockladığını öğrenmesini istemez. Sonuç olarak görülemez. blockstatus gibi sitelerden öğrenmeye çalışmayın. Bu tazr siteler msn listenizi kaydedip spam yollatan sitelerdir. Size sadece sizi silenleri gösterir.
Bloklayanları göremezsiniz dedik ama silenleri görebilirsiniz . Nasılmı ?
Msn penceresini açıyoruz Sırasıyla
Araçlar > Seçenekler > Gizlilik
Buradan sonra resimdeki gibi nickin üzerinde sağ tuşa basıyoruz. Eğer burda sil bölümü çıkarsa bilinki o adam sizi listesinden silmiştir

link::[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hepsi bu kadar .SELAMLAR

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]