Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. köprünün açılışında yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun Artvin'de saldırıya uğramasını da değerlendirerek teröre karşı duruşundan dolayı teşekkür etti
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. köprünün açılışında yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun Artvin'de saldırıya uğramasını da değerlendirerek teröre karşı duruşundan dolayı teşekkür etti I_vote_lcap96%Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. köprünün açılışında yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun Artvin'de saldırıya uğramasını da değerlendirerek teröre karşı duruşundan dolayı teşekkür etti I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. köprünün açılışında yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun Artvin'de saldırıya uğramasını da değerlendirerek teröre karşı duruşundan dolayı teşekkür etti I_vote_lcap1%Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. köprünün açılışında yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun Artvin'de saldırıya uğramasını da değerlendirerek teröre karşı duruşundan dolayı teşekkür etti I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. köprünün açılışında yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun Artvin'de saldırıya uğramasını da değerlendirerek teröre karşı duruşundan dolayı teşekkür etti I_vote_lcap1%Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. köprünün açılışında yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun Artvin'de saldırıya uğramasını da değerlendirerek teröre karşı duruşundan dolayı teşekkür etti I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. köprünün açılışında yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun Artvin'de saldırıya uğramasını da değerlendirerek teröre karşı duruşundan dolayı teşekkür etti I_vote_lcap3%Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. köprünün açılışında yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun Artvin'de saldırıya uğramasını da değerlendirerek teröre karşı duruşundan dolayı teşekkür etti I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Ticaret Bakanlığı, mevzuata uygun şekilde gümrük işlemi tamamlanmadığı için gümrükte terk edilen eski ABD’li basketbolcu Michael Jordan imzalı 3 çift spor ayakkabıyı 5 milyon liraya satışa çıkarttı.
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Nis. - 19:17:59

» Beşiktaş'ta haciz şoku! Ödeme apar topar yapıldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Nis. - 19:10:13

» Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde Volkan Bayarslan düdük çalacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Nis. - 19:09:09

» Beylikdüzü’nde yunus balığının tekneye eşlik ettiği, izleyenleri gülümseten anlar! “İlk defa böylesine denk geliyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Nis. - 19:03:22

» İstanbul'da bir şahıs tahtaları söküp saldırdığı ağaçla kavga etti: O anlar kamerada
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Nis. - 19:01:09

» Şişli'de yol çöktü, araçlar içine düştü
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Nis. - 18:58:20

» KKM'de parası olanlar dikkat! Mevduat faizleri için Merkez Bankası'ndan yeni karar! Faiz oranı yükseldi
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Nis. - 18:57:11

» Yeniden Refah Partisi'nde istifa şoku! Seçimi kazanan belediye başkanı ile yollar ayrıldı: 'Bugünden itibaren...'
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Nis. - 18:56:17

» Galatasaray'ın efsanesi Muslera'dan emeklilik açıklaması! ''Herkese teşekkür ediyorum''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 24 Nis. - 19:37:48

» Dursun Özbek'i güldüren diyalog! ''Şampiyonluğunuz şimdiden hayırlı olsun''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 24 Nis. - 19:36:53

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. köprünün açılışında yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun Artvin'de saldırıya uğramasını da değerlendirerek teröre karşı duruşundan dolayı teşekkür etti

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Cumhurbaşkanı Erdoğan açılış töreninde yaptığı konuşmasında, “Dün Artvin’de CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyı işte bu çerçevede değerlendirmemiz gerekiyor. Artvin’de, Sayın Kılıçdaroğlu nezdinde ülkemizin, 7 Ağustos’ta Yenikapı’da, Cumhurbaşkanıyla Başbakanıyla Genelkurmay Başkanıyla CHP ve MHP genel başkanlarıyla sivil toplum kuruluşlarıyla tüm toplum kesimleriyle sergilediği birlik ve beraberlik manzarası hedef alınmıştır. Bunları bu çıldırtmıştır. Bu vesileyle ben bir kez daha Sayın Kılıçdaroğlu’na ve beraberinde bulunan tüm arkadaşlarına şahsım, milletim adına geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Kendisine bu terör saldırısı karşısında gösterdiği soğukkanlı ve sağduyulu duruş için de teşekkür ediyorum. Kendisine bu terör saldırısı karşısında gösterdiği soğukkanlı ve sağduyulu duruş için teşekkür ediyorum. Şehit olan askerimiz için Allah'tan rahmet diliyorum” dedi.
Ayrıca konuşmasında bu sabah Cizre’de meydana gelen terör saldırısıyla ilgil ise, “Bu sabah Cizre'deki polislerimizi hedef alan bombalı saldırı yapıldı. sladırıda 11 şehidimiz var, şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum. Cizre halkı geçtiğimiz yıl yaşanan hadiselerde, bölücü örgütün gerçek yüzünü görüp teröristleri kazdıkları çukurda debelenmeye terk etmiş, devletinin yanında yer almıştı. Bu saldırı Cizre halkından intikam saldırısıdır. Pazartesi Gaziantep'e gidiyorum, başsağlığına gidiyorum” açıklamalarında bulundu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]