Beşiktaş'ın akşam yaptığı antrenmanda Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş'ın akşam yaptığı antrenmanda Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi. I_vote_lcap96%Beşiktaş'ın akşam yaptığı antrenmanda Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş'ın akşam yaptığı antrenmanda Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi. I_vote_lcap1%Beşiktaş'ın akşam yaptığı antrenmanda Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş'ın akşam yaptığı antrenmanda Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi. I_vote_lcap1%Beşiktaş'ın akşam yaptığı antrenmanda Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş'ın akşam yaptığı antrenmanda Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi. I_vote_lcap3%Beşiktaş'ın akşam yaptığı antrenmanda Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş'ın akşam yaptığı antrenmanda Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Beşiktaş, Kayserispor maçı hazırlıklarına akşam yaptığı antrenmanla devam etti. Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan antrenmanda çift kale maçta Caner'in bileğine müdahalesi sonrası Cenk Tosun acı içinde yerde kaldı. Cenk Tosun'un "Yavaş gir" demesinin ardından Caner, Cenk'in üzerine doğru koştu.

Araya hemen giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi. Tuna, oldukça sinirli olduğu gözlenen Caner'in ağzını kapattı. (Milliyet)

Beşiktaş'ın akşam yaptığı antrenmanda Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi. 3285925cb69f76e5ba4313d5c7388d22

Caner Erkin: Cenk benim kardeşimdir

Caner Erkin, Cenk Tosun ile yaşadığı gerginliğin ardından bir açıklama yaptı ve, "Cenk benim kardeşimdir" dedi.

Beşiktaş'ın yıldızları Caner Erkin ile Cenk Tosun, idmanda tartışmış, ikiliyi araya giren takım arkadaşları ayırmıştı. Bu olay üzerine Teknik Direktör Şenol Güneş idmana bir süre ara vermişti. 

Olayın basına yansımasının ardından Caner Erkin, kişisel Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. 

'Cenk benim kardeşimdir'

28 yaşındaki futbolcu, açıklamasında "Büyütülecek bir şey yok. Cenk benim kardeşimdir. Antrenmanda böyle şeyler olur." ifadelerini kullandı. 

Kavganın ardından Cenk'i aradı

İdman sonrasında Cenk'in tesislerde kalıp bireysel çalışmaya devam ettiği, Caner'in ise eve geçtiği, Caner'in eve geçtikten sonra Cenk'i arayarak konuştuğu ve helalleştiği öğrenildi.

Takip et
Beşiktaş'ın akşam yaptığı antrenmanda Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Gökhan Gönül ve yardımcı antrenör Tamer Tuna olayı büyümeden önledi. U9z0t4pO_normalCaner Erkin 

@CanerErkin
[ltr]Büyütülcek birşey yok cenk benim kardeşimdir, antrenmanda böyle şeyler olur.[/ltr]
19:41 - 11 Ekim 2016

•  

•  4.9454.945Retweet

•  12.58512.585 beğeni

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]